Sestdienas horoskops: 18. maijs

Uz ekrāniem: Dokumentālā filma «Dzīvais okeāns».

FOTO: Acme Film

Horoskops sestdienai, 18. maijam. 

AUNS Līdz pēcpusdienai domāsi par darbu, pienākumiem. Nav izslēgts, ka iesāktais projekts izrādīsies daudz sarežģītāks, laikietilpīgāks nekā tu domāji. Dienas otrā puse solās būt daudz bezrūpīgāka.

VĒRSIS Ja arī otrajai pusītei paslīd, kāds asāks izteiciens tavā virzienā, neturi ļaunu prātu, mums katram reiz gadās būt šerpākā noskaņojumā. Izrunājies ar mīļoto, varbūt viņu nomāc psiholoģiskas nebūšanas.

DVĪŅI Domās pārcilāsi nedēļas laikā paveikto. Ja būsi gandarīts ar rezultātiem, tad neapšaubāmi ļausi sev pienācīgi atpūsties. Savukārt, pamanot kādas nepilnības, nekavējoties ģenerēsi idejas, kā tās novērst.

VĒZIS Mazāk uztraucies, ko par tevis darīto padomās citi. Atļaujies būt tu pats, neietekmējies no sabiedrībā valdošā viedokļa, ej savu ceļu. Zvaigznes šobrīd iesaka vairāk uzmanības veltīt garīgajai attīstībai.

LAUVA Panākt kopīgu valodu ar mājiniekiem var izrādīties grūtāk nekā tu domā. Tomēr, vieglāk kontaktu gūsi ar atvasītēm. Saskarsmē ar mīļoto cilvēku sarežģījumus radīs greizsirdība, nevēlēšanās piekāpties.

JAUNAVA Mācēsi panākt līdzsvaru starp savām, tuvinieku vēlmēm un iespējām šīs vēlmes īstenot. Saskarsmē ar jaunāko paaudzi būsi draudzīgs, labprāt sniegsi dažādus padomus, dalīsies savā pieredzē.

SVARI Attiecībās ar mīļoto centies būt pacietīgāks un iejūtīgāks. Ja rodas domstarpības ar otro pusīti, neļauj vaļu emocijām, liec lietā sev piemītošo diplomātiju un centies nesaskaņas atrisināt sarunu ceļā.

SKORPIONS Sarunās ar līdzgaitniekiem izvairies no uzstājības un asās piezīmes paturi pie sevis. Šodien labāk jutīsies, atpūšoties vienatnē. Iespējams, sajutīsi pastiprinātāku interesi par ezoteriku.

STRĒLNIEKS Būsi oriģināls šā brīža izklaides plānos. Nav izslēgts, ka sagādāsi neatkārojamu atpūtu sev un tuviniekiem. Tikai esi apdomīgāks, ar grādīgajiem. Kādam Strēlniekam var uzrasties slepens pielūdzējs.

MEŽĀZIS Modīsies pacilātā noskaņojumā. Labais garastāvoklis mudinās tevi būt cilvēkos, ļauties mākslas, kultūras pasaules vilinājumam. Arī mīļotais cilvēks būs uz līdzīga viļņa, kas ļaus kopīgi baudīt brīvdienu. 

ŪDENSVĪRS Nevēlēsies pakļauties citu norādēm, ieteikumiem. Tava rīcība var kļūt pārlieku stūrgalvīga, principiāla. Šis nav atbilstošākais brīdis, lai risinātu attiecību jautājumus vai uzsāktu kopdzīvi.

ZIVIS Kāds no Zivs zīmes pārstāvjiem būs nonācis dzīves krustcelēs un tagad būs jāpieņem samērā atbildīgs lēmums, ko darīt tālāk. Tu droši vari uzticēties intuīcijai. Sirdsbalss noteikti neļaus tev apmaldīties savā izvēlē.

Uz augšu