Kravčenoka/Graudiņa apstājas Pasaules tūres četru zvaigžņu posma izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas sieviešu pludmales volejbola pāris Anastasija Kravčenoka/Tīna Laura Graudiņa piektdien apstājās Brazīlijā notiekošā Pasaules tūres četru zvaigžņu posma izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.

Kravčenoka/Graudiņa, kuras turnīrā izliktas ar 22.numuru, ar 1-2 (27:29, 21:26, 12:15) piekāpās slovākietēm Andreau Štrbovai/Natalijai Dubovcovai, kuras saņēmušas 23.numuru.

Tādējādi Latvijas duets turnīru noslēdza dalītā 17.vietā.

F grupas pirmajā duelī viņas ar 0-2 (13:21, 18:21) piekāpās amerikānietēm Kellijai Larseni/Emīlijai Stokmenai, kuras saņēmušas 11.numuru, bet otrajā cīņā ar 2-1 (18:21, 21:11, 17:15) pārspēja citas amerikānietes Kārliju Vopetu/Britāniju Hočeveru, kurām ticis 27.numurs.

Vēlāk pirmās kārtas spēles izslēgšanas turnīrā aizvadīs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs.

Pamatturnīrā piedalās 32 dueti, kuri sadalīti astoņās apakšgrupās. Vispirms savā starpā tiekas grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēro abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji.

Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedz izslēgšanas turnīra otro kārtu, vienības, kas guvušas pa vienai uzvarai, iekļūst izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības jānoslēdz.

Līdz ar pērnā gada septembri pludmales volejbolistiem sākusies kvalifikācija 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Uz augšu