Kurus Zodiaka vīriešus visbiežāk pamet sieva? (2)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Pixabay

Ir daudzi aspekti, kas var apdraudēt laulības dzīvi - neuzticība, strīdi vai pārlieka rutīna. Par to, kuri no Zodiaka vīriešiem visbiežāk liek savām sievām domāt par laulības šķiršanu, vēsta portāls "Postimees".

Jaunava

Zem Jaunavas zvaigznāja dzimis vīrietis ir lielisks ģimenes cilvēks, rūpīgs mīļotais, rūpju pilns vīrietis, pacietīgs tēvs un uzticams ģimenes apgādnieks. Kādēļ tad sievietes mēdz bēgt no šī šķietami perfektā vīrieša? Visticamāk tādēļ, ka viņš ir tik perfekts, ka kļūst gaužām garlaicīgs. Jaunavas zīmes vīrieša dzīvesbiedrei var sākt trūkt gaisa un telpas.

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvju dzīvesbiedres visbiežāk aiziet pie nenopietniem vīriešiem, brutāliem mačo un bērnišķīgiem donžuāniem.

Jaunavas zīmes vīrietim blakus nepieciešama sieviete, kas skaidri zina, ko grib dzīvē. Sievietei, kura vēlas veidot kopīgu dzīvi ar Jaunavu, vajadzētu zināt - ja viņa nav gatava gandrīz sterilai videi, kurā viss ir iepriekš paredzams un valda pilnīga kārtība, varbūt šīs zīmes pārstāvis nebūs gluži domāts viņai.

Ūdensvīrs

Viss, ko sievietei var piedāvāt Ūdensvīrs - liela, mīlestības pilna sirds un, iespējams, maza telts zem klajas debess. Šīs zīmes pārstāvis, lai arī romantisks un uzmanīgs pret savu izredzēto, pagalam slikti orientējas dzīves materiālajos aspektos. Vislabākās attiecības ar šīs zīmes pārstāvi ir tā saucamajā "medusmēneša periodā" - Ūdensvīrs spēs ikkatrai sievietei likt justies kā visskaistākajai sievietei uz pasaules. Tiesa, kad attiecības ieiet ģimeniskas rutīnas fāzē, ātri vien atklājas, ka ir diezgan grūti dzīvot laimīgi bez graša kabatā. 

Parasti pirmos laulības gadus Ūdensvīra sieva joprojām ir ar "rozā brillēm" un īpaši nedomā par nākotni. Problēma slēpjas tajā, ka par to īpaši nedomā arī Ūdensvīrs - viņam ir labi arī ar mazumu. Ģimenes pāra finansiālās problēmas kļūs arvien smagākas līdz ar bērnu parādīšanos pasaulē, kas var kalpot par pēdējo argumentu tam, lai laulību pārtrauktu.

Dvīņi

Dvīņu zīmes vīrieši ir noslēgto un pārtraukto laulību rekordisti. Pie tā galvenokārt vainojama šīs Zodiaka zīmes pārstāvju nepatstāvīgā daba un biežie sānsoļi. Dvīņu zīmes vīriešiem biezi vien ir pārāk garlaicīgi ar vienu sievieti, tikpat ātri apnīk arī ģimenes dzīves sadzīviskais aspekts un rutīna. Šīs Zodiaka zīmes vīrieši nav slikti tēvi, taču viņiem nepieciešams, lai katra diena būtu jaunu piedzīvojumu piesātināta, kas, protams, ir diezgan grūti izdarāms. 

Tiklīdz Dvīņu zīmes vīrietis jutīs, ka ģimenes dzīve sāk viņu nospiest un sieva pamazām sāk līdzināties sievasmātei, vīra statuss viņa acīs strauji sāks zaudēt vērtību. Šādos gadījumos Dvīņu zīmes vīrietis bez sirdsapziņas pārmetumiem atbrīvosies no savas atbildības ģimenes priekšā un aizies, vai arī sāks uzvesties tā, lai viņa partnere vairs nespētu to izturēt uz aizietu pati.

Auns

Ir ļoti grūti uzturēt laimīgu ģimenes dzīvi ar kādu, kurš vai nu regulāri rīko greizsirdības scēnas, vai izšķiras par labu sānsoļiem. Auna zīmes vīrieša dzīvesbiedre dzīvo pastāvīgas spriedzes apstākļos. Auns savu partneri nemitīgi apvaino neuzticībā, kamēr pats bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem var tikties pat ar vairākām daiļā dzimuma pārstāvēm. 

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjus ir grūti pārliecināt par pretējo - ja reiz stūrgalvīgais Auns ir ieņēmis galvā, ka viņu krāpj, izdabūt šo domu no viņa galvas būs grūti. Savus sānsoļus Auns izskaidro ar "vīrieša dabu" un neko ārkārtēju tajos nesaskata. Smagākajos gadījumos šīs zīmes pārstāvji kļūst despotiski un pat vardarbīgi. Nav brīnums, ka daudzas sievietes, nespējot izturēt šāda tipa attiecību pazemojošo dabu, izvēlas no ģimenes aiziet.

Strēlnieks

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvis ir kā dzimis vecpuiša dzīvei - pat ja tie kādreiz apprecas, tas parasti nav uz ilgu laiku. Reti kura sieviete spēj izturēt Strēlnieka zīmes vīrieša neatkarību un vēlmi pēc absolūtas brīvības. Te runa nav par dzīvesbiedres krāpšanu - vairums šīs zīmes kungu savām sievām ir uzticīgi.  Problēma ar Strēlnieka zīmes pārstāvjiem ir tāda, ka pat esot laulība, tie tāpat saglabā vecpuisim raksturīgo uzvedību - uz ilgiem laika periodiem pazūd no mājām, daudz laika pavada ar draugiem un maz iesaistās ģimenes dzīves praktiskajos aspektos.

Strēlnieki ir burvīgi tēvi, taču reti kuru sievieti apmierinās modelis, kurā ģimenes tēvs piedalās bērnu audzināšanā tikai tad, kad pats to vēlas. Galu galā - ja vien Strēlnieks nav jūrnieks, sievai viņa biežās pazušanas reizes būs diezgan grūti tolerēt. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu