Raivis Vidzis bildinājis mīļoto

360TV sporta raidījuma "Hattrick" vadītājs un bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis bildinājis mīļoto sievieti, skropstu pieaudzēšanas meistari Madaru Ozolu, liecina viņas publicētais ieraksts vietnē "Instagram".

Kā vēsta Ozola, bildinājums noticis Daugavas krastā. "Tas bija īpašs mirklis..." atzīst Madara. "Tā mīlu un lepojos ar to, kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies," prāto viņa.

Pāris par savām attiecībām publiski paziņoja pērnā gada oktobrī.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ilgi domāju palielīties vai nē...Nu labi, tas ir privāts notikums, bet nevaru nepadalīties... Vienu rītu pamostos un domāju...man naktī bija tāds sapnis. Aizeju uz darbu un meitenēm stāstu, sapni, kurā mani bildināja, protams ar meitenēm hihi- haha par to visu, bet tās sajūtas bija tik interesantas, ka nespēju par to nedomāt visu dienu, strādāju un domāju. Pēc darba bijām plānojuši vakariņas, aizgājām pieēdām pilnus punčus un braucām mājās. Tad piestājām pie Daugavas paskatīties skaistus skatus un TAD notika neticamais- bildinājums❤️ Apjuku pamatīgi. Likās,ka vel sapņoju un veljoprojām neticēju...Kā tas varēja notikt... Tas bija īpašs mirklis...❤️ JĀ!!!??? Tā mīlu un lepojos ar to kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies❤️#isaidyes? #loveyou

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

Iepriekš Vidzis bija precējies ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēju Aleksandru Čupriku. Pāris pirmo reizi apprecējās 2010. gadā, bet pēc gadu ilgas laulības izšķīrās. 2014. gadā Raivis un Aleksandra mija gredzenus otro reizi, bet 2017. gada nogalē nolēma šķirties.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Par lieliskām brivdienām❤️

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#venecia #gondola #love #goodtimes ❤️

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

Uz augšu