Ceturtdienas horoskops: 23. maijs

FOTO: AFP / Scanpix

Horoskops ceturtdienai, 23. maijam. 

AUNS Nežēlosi nedz laiku, nedz finansiālos līdzekļus sevis tālākai izglītošanai. Būs daudz sīku, kaitinošu lietu, kuras spēs izvest tevi no pacietības. Taču tu ātri vien atgūsi mieru, iekšējo harmoniju.

VĒRSIS Zvaigznes iesaka nopietnāk pievērsties garīgām vērtībām. Savukārt visu, kas skar finansiālo dzīves pusi, vēlams atlikt uz citu dienu. Pēcpusdienā iespējamas patīkamas atkalredzēšanās.

DVĪŅI Būsi ļoti aktīvs. Tapsi pamanīts sabiedrībā, pateicoties savām analītiskajām dotībām un praktiskajām iemaņām, organizatora dotībām. Attiecībās ar mājiniekiem centies būt nedaudz iejūtīgāks, maigāks.

VĒZIS Nāksies cītīgi aizstāvēt profesionālās intereses, rūpēties par sabiedrisko tēlu. Par sevi var likt manīt skauģis, kurš tā vien kāros vērpt intrigas ap tevi. Labums tāds, ka nelabvēlis ātri vien sapīsies savos melos.

LAUVA Piemērota diena kolektīvām aktivitātēm. Tu pratīsi būt komandas līderis, uzņemties iniciatīvu un papildu atbildību. Mājas dzīvē nav izslēgtas pārmaiņas, pēc kurām alki jau labu laiku.

JAUNAVA Šobrīd lielu nozīmi spēlēs apstākļu sakritība, veiksmes moments, nejaušība. Tās Jaunavas, kuras pratīs būt īstajā vietā un laikā, spēs ģenerēt jaunas izaugsmes iespējas, rast vajadzīgos kontaktus.

SVARI Stresa situācijas, paaugstināti spriedzes apstākļi var ātri vien izsist tevi no līdzsvara, radīt paliekošu ietekmi uz nervu sistēmu. Ja iespējams, paņem brīvdienu un ļaujies savam hobijam.

SKORPIONS Spēsi prasmīgi iedziļināties cilvēku nebūšanās, izprast cēloņsakarības, apkārtējo motivāciju. Būsi prasmīgs psihologs, kas ļaus ne vien palīdzēt citiem, bet apzināties arī paša nepilnības.

STRĒLNIEKS Tavs viedoklis var izrādīties svārstīgs, tāpēc esi apdomīgāks izteikumos, ja nevēlies iedragāt savu reputāciju. Labāk paturi uzskatus pie sevis un vairāk laika velti ikdienišķajiem pienākumiem.

MEŽĀZIS Tevis paveiktais var tikt pakļauts pastiprinātākai pārbaudei no augstākstāvošo puses. Neuztver šodien piedzīvoto pārlieku personiski. Pat ja saklausi kritiku, nesāc par to pārlieku uztraukties!

ŪDENSVĪRS Sadarbības partneri, jaunās līgumsaistības var ievērojami ierobežot tavu brīvību, neatkarības sajūtu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vēlēsies veicināt dvēselisko saikni, rast kopīgu skatījumu uz dzīvi.

ZIVIS Būsi jautrs un dzīvespriecīgs. Ātri vien iekarosi apkārtējo simpātijas. Darba jomā galvenais šodienas uzdevums - nešaubīties par pieņemtajiem lēmumiem un drosmīgi soļot uz priekšu!

Uz augšu