Aizvadīts pirmais "Ghetto Fight" posms

FOTO: Alex Puskin

Otrdien, 28. maijā Grīziņkalna sporta laukumā notika šī gada pirmais "Ghetto Fight" pankrationa cīņu turnīrs. Latvijas pankrationa cīkstoņi sacentās ar pretiniekiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Azerbaidžānas, Gruzijas un Baltkrievijas.

"Ghetto Fight" organizators Manvels Isadžanjans:

"Pasākuma devīze ir "Fight with respect" (no angļu val. – cīnies ar cieņu). Ar to mēs vēlamies akcentēt, ka cieņa un draudzība ir pats svarīgākais, kam jāvalda sportā."

Šoreiz turnīrā piedalījās cīkstoņi no 23 Latvijas klubiem, kuri šogad cīnījās t.sk. arī par Eiropas čempiona jostu pankrationā. Sacensības norisinājās vairākās kategorijās – "PIX-LAX" 40 kg, “Pleris Agon” 55 kg, 56 kg, 62 kg, 65 kg, 66 kg, 68 kg, 71 kg, 74 kg, 78 kg vīriešu un 55 kg - sieviešu kategorijā.

Supercīņās dominēja latvieši. “Pleris Agon” 62 kg kategorijā uzvarēja Antons Saņakovs (Daugavpils MMA klubs), “Pleris Agon” 66kg kategorijā par spēcīgāko tika atzīts Maksims Ržkovs (Rīgas “Sev Arch”), “Pleris Agon” 74 kg – Andrejs Koroļovs (“Sev Arch”), “Pleris Agon” 95 kg kategorijā - Aigars Milenbergs (Rīgas LNK MMA klubs), spēcīgākā sieviešu kategorijā – Valērija Sočenko (“Sev Arch”), “Pleris Agon” 78 kg kategorijā – Arzu Džafarovs.

Šogad otro reizi pēc kārtas “Ghetto Fight” norisinājās cīņā par nozīmīgo Eiropas čempiona titulu pankrationā. Latviešu cīņu meistari Artūrs Leisāns no Jūrmalas un Armands Tīlēns no Valmieras aizcīnījās līdz pusfinālam. Finālā tikās sportisti no Lietuvas – Marius Bogdans (“Pantera”) un Naglis Kanišausks (“Titanic”). Cīņas noslēgumā par Eiropas čempionu pankrationā tika atzīts Kanišauskas.