Šogad "Citādais dievkalpojums" Torņakalna baznīcā tiks veltīts suņiem-pavadoņiem (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Mārtiņš Otto/TVNET

Šo svētdien, 9. jūnijā, plkst. 11, Rīgas Lutera baznīcā Torņkalnā notiks "Citādais dievkalpojums". Kā ierasts, ar šo dievkalpojumu un labdarības koncertu tiek atzīmēti Vasarsvētki un vākti līdzekļi kādam nozīmīgam mērķim.

Šogad visi Vasarsvētkos gūtie ziedojumi tiks nodoti servisa suņu biedrībai "Teodors". 

Servisa suņi ir speciāli apmācīti suņi, kuri ikdienā palīdz cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem - suņi pavadoņi, suņi asistenti, suņi nedzirdīgiem cilvēkiem, suņi cilvēkiem ar epilepsiju, suņi cilvēkiem ar diabētu.

Ieraksts pasākuma "Facebook" kontā vēsta:

""Teodors" nozīmē "Dieva dāvana". Servisa suņi patiešām ir kā Dieva dāvanas saviem saimniekiem.

Tie ir viņu acis, ausis un rokas un saaug kopā ar viņiem kā viena dvēsele."

"Pats galvenais Dieva darbs šajā pasaulē ir panākt, lai katrs cilvēks varētu šeit justies mīlēts, pieņemts, saprasts, cienīts. Dieva lielais mērķis ir veidot šo pasauli par vietu, kur katrs cilvēks var pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā. Un to Dievs nevar bez mums un, izrādās, nevar arī bez suņiem. Jo Dieva Gars darbojas caur visu, kas ir. Arī caur suņiem."

Foto: "Citādais dievkalpojums" Torņakalna baznīcā 2017. gadā

"Kā gan citādi varētu izskaidrot to, ka suns ir dzīvnieks, kurš var palīdzēt cilvēkiem ar redzes, kustību vai dzirdes traucējumiem, cilvēkiem ar epilepsiju vai diabētu, cilvēkiem, kuriem līdzās ir nepieciešams kāds uzticams un drošs pavadonis un asistents."

Koncertā piedalīsies Intars Busulis un "Abonementa orķestris", Renārs Kaupers, Daumats Kalniņš, Alise Joste, Kārlis Kazāks, Ainārs Mielavs, Dināra Rudāne, Lutera draudzes kvartets, Lutera draudzes jauniešu ansamblis un Lutera draudzes jauktais koris. Pēc dievkalpojuma būs iespēja apskatīt servisa suņus un ar kādiem no tiem arī nofotografēties.

Foto: Publicitātes attēls

Vairāk informācijas atradīši ŠEIT

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu