Henesejs, Kakā, "Pasaules miers", Ribalka, Vindass...Sportistu uzvārdi, kas liek pasmaidīt

FOTO: Reuters/ScanPix

Interesanti uzvārdi nav nekas neparasts, taču īpaši interesanti ir tad, kad tie ir sportistiem, kuri regulāri nonāk televīzijas ekrānos. Sporta pasaule ir piedzīvojusi daudzus un dažādus uzvārdus, kurus izdzirdot, sejā parādās smaids. Portāls "Apollo" piedāvā ielūkoties amizantākajos sportistu uzvārdos. 

Veins Henesejs - futbolists

FOTO: AFP/SCANPIX

32 gadus vecais futbola vārtsargs ir viens no populārākajiem sportistiem, kura uzvārds izsauc smaidu cilvēku sejās. 

Izdzirdot šī futbolista uzvārdu, protams, ka pirmais, kas ienāk prātā ir slavenais alkoholiskais dzēriens "Hennessy". 

Vārtsargs ir stabila Velsas izlases pamatvērtība, jo to pārstāv kopš 2007. gada. 

Kakā - futbolists

AFP/SCANPIX

Slavenais brazīliešu futbolists īstajā vārdā ir Rikardu Iseksons dos Santošs, taču pazīstams ar savdabīgu iesauku - Kakā. 

Savas karjeras laikā futbolists parstavēja pasaules grandus - Madrides "Real" un "AC Milan", taču karjeras noslēdzošos gadus pavadīja Orlando vienībā, spēlējot MLS. 

Brazīlijas izlases sastāvā Kakā aizvadīja 92 spēles, kuru laikā guva 29 vārtus. 

Meta Vorlds Pīss - basketbolists

FOTO: Reuters/ScanPix

Meta Vorlds Pīss (Pasaules miers - tulk. no angļu val.) ir bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) basketbolists, kurš līdz 2011. gadam bija pazīstams kā Rons Ārtests.

2010. gadā basketbolists kopā ar Losandželosas "Lakers" vienību triumfēja čempionātā. Tieši Vorlds Pīss (Ārtests) bija ļoti svarīgs faktors šajā uzvarā, jo ar savu nepiekāpīgo aizsardzības stilu bija nopietns spēks jebkuram pretiniekam. 

Savas karjeras laikā basketbolists ir pārstāvējis tādas komandas kā Indiānas "Pacers", Losandželosas "Lakers", Ņujorkas "Knicks", Čikāgas "Bulls" un Hjūstonas "Rockets." 

Sergejs Ribalka - futbolists

FOTO: AP/Scanpix

29 gadus vecais ukraiņu futbolists sava uzvārda dēļ izraisa smaidu līdzjutēju sejās, kuri pārzin krievu valodu. 

Ukrainas izlases futbolists savas karjeras lielāko daļu pavadījis Kijevas "Dinamo" vienībā, aizvadot 67 spēles, kuru laikā guvis divus vārtus. 

Ukrainas izlasē Ribalka spēlē kopš 2015. gada, aizvadot deviņas spēles. 

Koko Krisps - beisbolists

FOTO: A'sonNBCS/Twitter

Krisps ir bijušais beisbolists, kurš 2007. gadā triumfēja "World Series" čempionātā. 39 gadus vecais sportists savas karjeras laikā pārstāvējis Klīvlendas "Indians", Bostonas "Red Sox", Ouklendas "Athletics" un Kanzasas "Royals".  

Krisps angļu valodā nozīmē kartupeļu čipši. Jāpiemin, ka arī spēlētāja vārds viņa uzvārdam piedod papildus "garšu", kas līdzjutējiem noteikti liek pasmaidīt. 

Fabians Asmans - futbolists

FOTO: LucasIFC/Twitter

33 gadus vecajam argentīniešu vārtsargam ir savdabīgs uzvārds, kurš angliski saprotošiem cilvēkiem izraisa pozitīvas emocijas. 

Savu lielāko karjeras daļu viņš pavadījis Dienvidamerikā, taču līdz Argentīnas izlasei nav spējis aizcīnīties. 

Dīns Vindass - futbolists

FOTO: AFP/SCANPIX

Bijušajam angļu futbolistam ir meklējamas līdzības uzvārdā ar Fabianu Asmanu. Šobrīd 50 gadus vecais Vindass savas karjeras laikā pārstāvējis tādus klubus kā "Hull City", "Middlesbrough", "Sheffield United" u.c. 

Līdz Anglijas izlasei futbolistam gan neizdevās aizkļūt. 

Uz augšu