Nepatīkamā patiesība par katru no Zodiaka zīmēm

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Katrai no Zodika zīmēm ir gan savi talanti, gan arī savas ēnas puses. Protams, visi Lauvas vai Skorpiona zīmē dzimušie nav vienādi, taču, pēc astrologu domām, dažas kopīgas rakstura iezīmes un likumsakarības tomēr ir iespējams saskatīt. Šoreiz - par tām nejaukajām īpašībām, kas katrai no zīmēm reizēm traucē attiecībās ar citiem. 

Auni. Visegoistiskākā zīme

Auni pēc dabas ir neatkarīgi, un viņus maz interesē, kā jūtas citi. Paši Auni, protams, domā, ka ir izcili līderi, taču patiesībā ir mazi, valdonīgi diktatori. Aunu nepacietība ir leģendāra. Ja kāds zaudē savaldību, stāvot garā rindā pastā, tad tas gandrīz droši būs Auns.

Auns ir agresīvs un konkurējošs, un vēlas uzvarēt par katru cenu. Ļoti impulsīvs, un tāpēc ir izteikts siržu lauzējs. Ja attiecību sākumā tas vēl izrāda lielu entuziasmu, tad jau pavisam drīz ir gatavs jauniem iekarojumiem. Auni nespēj ilgi noturēt uzmanību uz vienu lietu. Viņi ātri sāk garlaikoties.

Vērsis. Visspītīgākā zīme

Ja reiz Vērsis ir ko ieņēmis galvā, nekas to nespēs novirzīt no ieņemtā kursa. Stingrība - tas ir viņu otrais vārds. Vērsim ļoti svarīga ir nauda un īpašumi. Tas it kā nebūtu nekas slikts, bet, lai nopelnītu, viņi ir tikpat kā pārdot tuvākā pēdējo kreklu.

Snobiski smalkas dzīves cienītāji, kuriem patīk prestiži zīmoli un smalka uzdzīve. Mīl rutīnu, taču, ja kaut kas ikdienā pēkšņi mainās, nejūtas savā ādā.

Dvīņi. Lielākie baumotāji

Dvīņiem nedrīkst uzticēt nevienu noslēpumu. Viņi rada iespaidu, ka ir ļoti zinoši, taču, ja kāds viņu teiktajā iedziļinās, izrādās, ka tie prasmīgi citē aktuālākos "Twitter" trendus. Prot un saprot no visa pa drusciņai, bet tā īsti meistari kādā vienā lietā viņi nav.

Dvīņi ir manipulatori, kas spēj izķepuroties pat no no vissarežģītākajām situācijām. Viņiem patīk sava balss, un viņi labprāt runā stundām par neko. Dvīņi ienīst rutīnu, un viņus daudz kas ātri sāk garlaikot.

Vēzis. Lielākie kurnētāji

Viņi ir slaveni ar sava garastāvokļa svārstībām, kas var ilgt dienām, nedēļām un mēnešiem. Vēzis par kaut ko var uzmest lūpu un aizvainojumu nest sevī visu mūžu. Šīs zīmes pārstāvjiem ir "ziloņa atmiņa". Viņi labprāt kavējas atmiņās un reizēm ieslīgst pagātnes sentimentā, kuru izdzīvo atkal un atkal. Manipulē caur vainas apziņu.

Vēži ir izteikti  "helikoptera tipa" vecāki - viņi lidinās virs savu atvašu galvām, sargājoši izpletuši spārnus un, tiklīdz bērns vēlas kaut nedaudz pašizpausmes un patstāvības, tā hops – ar spārnu pa galvu.

Lauva. Valdonīgākā no zīmēm

Ja Lauvas zīmes pārstāvis ir uzmanības centrā, tas ir pašpārliecināts, taču, tiklīdz uzmanība ir zaudēta, tā Lauva krīt histērijā. Lauvu iedomība ir leģendāra. Viņiem patīk izrādīties, līdz ar to nauda bieži vien tiek tērēta nepraktiskās, ārišķīgās lietās.

Viņu moto - nepastāv tāds jēdziens kā slikta publicitāte. Galvenais, lai cilvēki par viņu runā. Lauvas nemitīgi meklē uzmanību, tāpēc ideāls partneris šai zīmei ir tāds, kuram uzmanība vispār nerūp.

Jaunava. Triviāla, taču ļoti kritiska zīme

Tā var šķendēties un krist citiem uz nerviem ar savu un citu matu skaldīšanu. Jaunava pievērš uzmanību tādām lietām, kas citiem šķiet ierastas un garlaicīgas. Žēlošanās ir to mīļākā nodarbe.

Viņi mēģina būt perfekti visā, arī tādās lietās, kur tas nav iespējams. Jaunava mūžīgi ir satraukusies par kaut ko. Jaunavas zīmes parstāvji ir hipohondriķi. Tie visu laiku pārskaita savus centus un nemitīgi papildina darāmo darbu sarakstu.

Svari. Lielākie meļi

Svari ir Zodiaka lielākie apmānītāji. Tiesa, tie to ne vienmēr dara apzināti, taču reizēm viņi melo tādēļ, lai aiztaupītu citiem nepatīkamas izjūtas (viņiem nepatīk konfliktsituācijas) vai lai paši izskatītos labāk.

Viņi lieliski prot citiem pielīst, tiesa, paši to gan dēvē par paraugstundu diplomātijā. Izšķērdīgi - jo dārgāk, jo labāk. Tas nekas, ka kredītkartes limits sen pārsniegts. 

Svariem nepatīk vientulība, un viņi ir gatavi sildīties pie sāna vai jebkuram. Svari ir atkarīgi no citiem un paši ar grūtībām pieņem kādus lēmumus, īpaši maznozīmīgos jautājumos. Ir taču tik daudz variantu un iespēju - kā lai izvēlas īsto?

Skorpions. Īpašniecisks un greizsirdīgs

Visvairāk nicinātā zīme... un nav brīnums! Skorpions ir izteikti seksuāla Zodika zīme, un, ja viņš jau šobrīd nav pārgulējis ar labākā drauga draudzeni (vai draugu), tad noteikti to plāno. Tomēr, ja Skorpions ir sācis nopietnas attiecības, tad tas var būt ļoti lojāls... pat pārāk īpašniecisks un greizsirdīgs. Baumo, ka novērošanas kameras ir izgudrotas tieši viņiem, lai uzmanītu katru sava mīlas objekta soli.

Skorpioni ir atriebīgi. Ja viņi sajūt pretiniekā bailes, tie dodas uzbrukumā, un tas nekas, ka pretinieks jau sen izkāris baltu karogu. Skorpioni ir ekstrēmisti - viņiem ir vai nu melns, vai balts.

Strēlnieks. To vien dara, kā uzdzīvo

Strēlniekiem galvenais ir labi pavadīt laiku. Viņi tērē naudu tā, it kā nebūtu rītdienas, labprāt riskē, liek lielas likmes. Ja viņi saņem mantojumu no vecmāmiņas, tad viņiem šķiet, ka vecmāmiņas lielākā vēlēšanās ir bijusi, lai mantojumu pēc iespējas ātrāk notriektu ballītēs un azartspēlēs, nevis sataupītu nebaltai dienai. Viņi fokusējas uz lieliem mērķiem, taču bieži ceļā uz tiem nespēj tikt galā ar vienkāršām praktiskām lietām un paliek bešā.

Viņi saka to, ko domā, un bieži apvaino citus. Viņi uzskata, ka patiesība, lai cik tā sāpīga, ir jāatklāj. Šīs zīmes pārstāvis parasti ir balamute, kas nespēj glabāt tam uzticēto noslēpumu. Strēlnieki ir naivi un lētticīgi un bieži kļūst citiem par vieglu upuri.

Mežāzis. Garlaicīgākā zīme

Kamēr visi citi labi pavada laiku, Mežāzis strādā virsstundas un skaita katru nopelnīto centu, lai tiktu pie pirmā miljona. Smagi strādāt un plānot uz priekšu jau nav slikti, taču Mežāzim tas iet komplektā ar skopumu. Mežāzis ir nežēlīgs un ļoti ambiciozs - viņš neapstāsies, kamēr nebūs sasniedzis mērķi. Šīs zīmes pārstāvji nav pārāk empātiski un uztur attiecības pienākuma pēc. Viņi ir paranoiķi.

Dziļi sirdī viņi paši sevi nicina, tāpēc rada sev šķēršļus un izaicinājumus, kurus jāpārvar, lai justos labāk. Mežāži ir dzimuši pesimisti. Ir tāda sajūta, ka šāds cilvēks ir piedzimis jau būdams vecs. 

Ūdensvīrs. Dīvainākā no zīmēm

Daudzi Ūdensvīri domā, ka tas ir kompliments, taču tas tā var arī nebūt. Viņi ir robotiski un rada iespaidu, ka ir cilvēki bez emocijām. Dažkārt liekas, ka viņi ir no citas planētas.  Ūdensvīri ir dumpinieki, kas patiesībā viņiem sagādā milzīgas mokas.

Šīs Zodiaka zīmes tuviniekiem jāuzaudzē bieza āda, lai tiktu galā ar Ūdensvīra savādajiem izgājieniem. Viņi ir radoši, taču bieži vien izdomā inovāciju, kas nevienam nav vajadzīga. Spītīgs raksturs. Ūdensvīri domā, ka zina visu.

Zivis. Pārlieku lielie romantiķi

Romantiķi, kuru maigā sirsniņa ir salauzta ne vienu vien reizi. Zivis parasti citos redz tikai labas īpašības, kas šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem rada maldīgu priekšstatu par realitāti. Ļoti emocionāla zīme, kura gatva raudāt pat par sīkumiem. Domā, ka dzird balsis, un maldīgi piedēvē sev pārdabiskas spējas.

Zivis upurē sevi citu labā līdz pat mazohistiskam līmenim. Viņus neuztrauc materiālas lietas, viņi ir devīgi, līdz ar to naudas lietās viegli manipulējami. Šīs zīmes garastāvoklis var manīties no eiforiska līdz nožēlojamam. Hipersensitīva zīme, kas ļoti niansēti jūt otru cilvēku.

Uz augšu