Kulakovs sev dzimšanas dienā pasniedzis Kailijas Minogas reklamētu dāvanu (3)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: publicitātes

Grupas "Pērkons" mūziķis Juris Kulakovs nule nosvinējis 61. dzimšanas dienu un uzdāvinājis sev jauku dāvanu - kabrioletu. 

"Mašīna ir ļoti ņipra un īsts vasaras stila auto, ar kuru aizbraucu uz Līvāniem, savu vecāku uzceltajām mājām," izdevumam "Vakara Ziņas" atklāj Kulakovs, piebilstot, ka auto izmaksājis 2300 eiro.

"Ar tāda modeļa kabrioletu ir braukusi pat dziedātāja Kailija Minoga, kas ir šī auto reklāmas seja," palepojas mūziķis.

Kā zināms, 5. jūlijā Ikšķiles estrādē notiks jau piektā "Kulakova nakts". Festivālā piedalīsies grupas “Pērkons”, “Menuets”, Rihards Saule & Co, “Rīgas modes” , “Trīs Latvijas tenori” (Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs), RTU vīru koris "Gaudeamus" (diriģents Ivars Cinkuss), Pūtēju orķestris "Horizonts" (diriģents Tomass Kokamegi), UFO un estrādes apvienība "Kaija", Jānis Bērziņš (soloģitāra), Ieva Parša (mecosoprāns), Varis Siliņš un Liepājas kamerorķestris, Rusted Wheel u.c. mūziķi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu