Brazīlija ar uzvaru sāk prestižo "Copa America"

LETA/AFP

Turnīra saimniece Brazīlijas futbola izlase piektdien ar drošu uzvaru sāka Dienvidamerikas valstsvienību turnīru "Copa America".

Brazīlijas valstsvienība turnīra atklāšanas mačā A grupas ietvaros ar 3:0 (0:0) pieveica Bolīviju.

Mača liktenis tika izšķirts otrā puslaika sākumā, kad 50. un 53.minūtē vārtus guva Spānijas granda "Barcelona" futbolists Filipe Kutinju, bet 85.minūtē punktu mačam pielika Evertons, kurš tikai pirms četrām minūtēm bija devies laukumā.

Brazīlijas valstsvienībai šajā turnīrā nevar palīdzēt tās lielākā zvaigzne Neimars, kuram ir potītes trauma, tomēr plašāku rezonansi pēdējā laikā izpelnījies skandāls, kurā brazīlietis tiek apsūdzēts izvarošanā.

Vēl šajā grupā spēlē Peru un Venecuēla, kas savstarpēju maču aizvadīs sestdien.

Turnīrā piedalās 12 komandas, kas sadalīts trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniegs ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem "Copa America" turnīrā triumfēja Čīle.