Kuras Zodiaka zīmes pārlieku mīl bāzt degunu svešās darīšanās?

Ilustratīvs attēls

FOTO: Pexels

Starp zinātkāri un ziņkārību pastāv smalka robeža un pēc astrologu domām, šie Zodiaka pārstāvji to nespēj noteikt. Par to, zem kuriem zvaigznājiem dzimušie mēdz nogurdināt ar nemitīgiem jautājumiem un pārlieku interesi, vēsta portāls "Postimees".

Dvīņi

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ārprātīgi ziņkārīgi un vēlas zināt visu. Dvīņi bez īpašas piepūles spēj no apkārtējiem izvilināt pat to visrūpīgāk glabātos noslēpumus. Tiesa, ar šīs gaisīgās zīmes pārstāvjiem jābūt uzmanīgiem - tie var vieglprātīgi izpaust citu rūpīgi slēpto pat nedomājot par to, kādas var būt tā sekas. Ja Dvīņu lielās mutes dēl radusies nepatīkama situācija, tie gan nekavējoties būs gatavi palīdzēt to atrisināt.

Svari

Svariem ir svarīgi vienmēr zināt visu aktuālo informāciju, tostarp, pēdējās baumas. Tiem nepieciešams zināt, kurš kad ko ir teicis un uzzināt visu mazos noslēpumus. Tas gan nenozīmē, ka Svari plāno iegūtās zināšanas izmantot - šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem svarīgākais ir apziņa, ka tie zina vairāk par citiem.

Ūdensvīrs

Šīs zinātkārās Zodiaka zīmes pārstāvjiem nešķiet, ka tie ir ziņkārīgi - drīzāk tie uzskata, ka ir pelnījuši zināt visu, kas notiek apkārtējo dzīvēs. Ūdensvīri tic, ka, ja viņiem būs zināmas visas citu dzīves detaļas, tie spēs efektīvāk tiem palīdzēt. Zem šī zvaigznāja dzimušie bez īpašas kautrības ieskatīsies sava partnera telefonā vai sāks lasīt svešinieku īsziņas autobusā.

Skorpions

Skorpioni dievina izzināt citu noslēpumus un rūpīgi ievākt informāciju par citu dzīvēm. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir lieli manipulatori un vajadzības gadījumā nekautrēsies likt lietā iegūtās zināšanas.

Jaunava

Šīs pragmatiskās Zemes stihijas zīmes pārstāvjiem ir svarīgi būt gataviem visām iespējamajām dzīves situācijām, tādēļ tie cenšas cītīgi izprašņāt katru jauniegūtu paziņu vai darba kolēģi. Viņi labi zina, kā uzdot pareizos jautājumus un tos interesē ne tikai sarunbiedra atbildes, bet arī ķermeņa valoda. 

Strēlnieks

Strēlniekus ļoti interesē citu cilvēku privātā dzīve - tos patiesi interesē, kāda ir citu "īstā seja". Tie gan to nedara, lai pēc tam gūtu kādu labumu - Strēlnieki vienkārši ir godīgi un to pašu sagaida arī no citiem. Patiecoties savam asajam vērīgumam, šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir lieliski padomdevēji.

Uz augšu