Futbolista Salas bojāejas lietā aizturēta viena persona

Emiliano Sala

FOTO: Reuters/ScanPix

Argentīniešu futbolista Emiliano Salas bojāejas lietā īslaicīgi aizturēta vien persona, ziņo Lielbritānijas policija.

Anglijas premjerlīgas klubs Kārdifas "City" janvārī par kluba rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) iegādājās Francijas vienības "Nantes" 28 gadus veco uzbrucēju Salu. Savukārt 21.janvārī viņš ar mazu "Piper PA-46 Malibu" lidmašīnu devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem.

Februāra sākumā Lamanša dzelmē tika atrasta pazudusī Salas un pilota Deiva Ibotsona lidmašīna. Tajā tika atrastas vienas personas mirstīgās atliekas, kas formāli tika identificētas kā futbolistam piederošas.

"Izmeklēšanas rezultātā esam aizturējuši Ziemeļjorkšīrā dzīvojošu 64 gadus vecu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par nonāvēšanu aiz neuzmanības," policijas paziņojumā citēts Dorsetas grāfistes detektīvs Saimons Haksters.

Policija neskaidro plašāk, kā aizturētā persona varētu būt bijusi iesaistīta futbolista nāvē. Vīrietis sadarbojoties ar izmeklētājiem un šobrīd ir atbrīvots no īslaicīgās aizturēšanas.

Pēc Salas mirstīgo atlieku atrašanas tika noskaidrots, ka spēlētājs miris no galvas un krūškurvja traumām.

Sala Francijā spēlēja jau kopš 2012.gada, bet šosezon "Nantes" sastāvā viņš 21 spēlē kopumā iesita 13 vārtus, būdams vienības līderis.

Uz augšu