Kā Līgo un Jāņus svinēja pašmāju slavenības

Kā jau visa Latvija, arī mūsu valstī labi pazīstami cilvēki svētkos ķērās pie līgošanas, vainagu pīšanas, ugunskura kurināšanas un dažādu gardumu gatavošanas, neaizmirstot palielīties ar izdarīto arī sociālajos tīklos!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tur madaru pļavā mēs redzējām spāri 🌾

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

līgo, līgo🌿🔥🌾🌞

A post shared by Maija Rozīte - Krištopane (@maijarozite) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ūdens puķes ugunskuri. Priecīgus!

A post shared by Zelma Jegere (@tak_tak_watafak) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mēs jau šodien sākam svinēt! #līgo! #✨ @omillers

A post shared by Katrine Lukins (@katrinelukins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙Priecīgus 🌾 #līgo #summersolstice

A post shared by PAULA FREIMANE (@paolafreeman) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸Flower Power 🌸

A post shared by Nikola S. Krištopane (@nkristopane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRIECĪGUS LĪGO SVĒTKUS! ✨🌾🍻

A post shared by Edgars Kreilis (@edgarskreilis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priekā! #Līgo #Jāņi

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sākam svinēt ❤️😁😎☀️

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo lieli, līgo mazi! 🌾

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Linda (@linda_murniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo meitas!

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LīGO ☘️🌾🍃🌿

A post shared by iитαяѕ вυѕυℓiѕ 💎 (@intarsbusulis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥☀️❤️ #midsummer #līgo

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo!

A post shared by Toms Grēviņš (@tomsgrevins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo🔥

A post shared by Dons (@dons_lv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#solstice family photo jeb līgo līgo pre party dukuru sētā 🖤🔥 #ligo

A post shared by Miks Dukurs (@miksdukurs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer solstice☘️🌿🍀🌱Līgo Līgo!🔥☀️🌼🌿☘️🌱

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Labvakar, Līgo!

A post shared by Goran Gora (@goran.gora) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jāņa bērns. Burtiski. #Jāņi

A post shared by Guntars Racs (@guntarsracs) on

Uz augšu