P, 28.11.2022.

Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?

Apollo.lv
Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: depositphotos.com

Katrs no mums piedzimst ar noteiktām īpašībā, kas lieti var noderēt profesionālajā dzīvē. Astrologi atklāj, kāds darbs ir piemērots dažādām horoskopa zīmēm un no kurām nozarēm tām labāk izvairīties.

Auns

Šī zīme ļoti labi jutīsies, nodarbojoties ar banku biznesu, strādājot ar valūtu un vērtspapīriem. Auniem veiksies arī ceļu būvē, transporta biznesā, īpaši kravu pārvadājumos, alkohola tirdzniecībā, tirdzniecībā ar konditorejas izstrādājumiem un optiku.
Riska zona: dzīvokļu izīrēšana, ķīmisko līdzekļu ražošana un tirdzniecība, tirdzniecība ar precēm mājai, tirdzniecība ar kažokādām, kā arī tirdzniecība ar jūras veltēm.

Vērsis

Vēršiem veiksies celtniecībā, lietās, kuras saistītas ar nekustamo īpašumu, mājokļu remontu un labiekārtošanu. Tāpat sekmēsies lietās, kuras saistītas ar skaistumu un sabiedrisko dzīvi. Padosies arī bizness, kurš saistīts ar tūrismu, azartspēlēm, un auto bizness. Ziedu un dzīvnieku audzēšana.
Riska zona: ķīmijas ražošana, paklāju izgatavošana un tirdzniecība, medikamentu, videoaparatūras un apsardzes bizness.

Dvīņi

Gaisīgajiem Dvīņiem labi padosies masu mediju darbs, šai zīmei piemērots ir arī izziņu dienests, sakaru sfēra, reklāmas un modes bizness, ķīmijas ražošana.
Riska zona: paklāju ražošana un tirdzniecība, santehnikas bizness, mēbeļu remonts, ceļu būve.

Vēzis

Šai zīmei piemērots bizness antikvariāta jomā, dažādu izsoļu organizēšana, jebkuras operācijas ar tirdzniecības aprīkojumu, pārtikas produktu ražošana un tirdzniecība. Ledusskapju, galantērijas, mīksto rotaļlietu bizness. Bankas, restorāna vai viesnīcas uzturēšana. Uzņēmumi, kas nodarbojas ar dizainu un fotogrāfiju.
Riska zona: frizētavu darbība, azartspēļu bizness, alkohola ražošana un tirdzniecība.

Lauva

Nodarbošanās ar uzņēmējdarbību, juvelieru bizness. Auto remonts, auto detaļu un auto tirdzniecība. Alkohola tirdzniecība, kosmētikas tirdzniecība un tirdzniecība ar video un audio aparatūru.
Riska zona: ieroči un munīcija. Apsardzes un privātdetektīvu darbība. Dzīvnieku audzēšana, medicīna un apbedīšanas biroja pakalpojumi.

Jaunava

Preču mājai ražošana un tirdzniecība. Darbs nekustamā īpašuma uzņēmumos, mājskolotāju un auklīšu bizness. Apbedīšanas pakalpojumi. Tirdzniecība ar skaitļošanas tehniku un kopēšanas tehniku, saimniecības precēm. Gidu pakalpojumi.
Riska zona: apavu tirdzniecība, eglīšu rotājumu tirdzniecība, alkohola un tabakas izstrādājum tirdzniecība, sporta preču un parfimērijas tirdzniecība. Reklāmas bizness.

Svari

Nodarbošanās mākslas sfērā, šovbiznesā, reklāmā, žurnālistikā, pulksteņu ražošana un juvelieru bizness. Viesnīcu pakalpojumi. Apsardzes un izmeklēšanas darbība. Juridiskā darbība, veselības aprūpe, kulinārija.
Riska zona: savu riska zonu Svari nosaka paši, un nekad tajā nekļūdās.

Skorpions

Politika un drošības sfēra. Žurnālistika un banku bizness, advokatūra, reklāma, ieroču un munīcijas ražošana un tirdzniecība. Darbība, kas saistīta ar mājokļiem, mēbeļu ražošana un tirdzniecība, tirdzniecība ar precēm bērniem un sakaru līdzekļiem.
Riska zona: frizieru pakalpojumi, visu veidu darbības ar auto detaļām, alkohols un narkotikas.

Strēlnieks

Medicīna un apmācība, brokeru darbība, sakaru līdzekļi un informācija. Modeļu bizness.
Riska zona: tirdzniecība ar ieročiem un munīciju, degviela un smērvielas, izejvielu transporta operācijas.

Mežāzis

Visas jomas, kuras ir saistītas ar nekustamo īpašumu, automobiļiem, vērtspapīriem, tirdzniecība ar santehniku un sporta aprīkojumu (izņemot apavus). Izejvielu iegūšana un pārstrāde, celtniecība un arhitektūra.
Riska zona: lauksaimniecība, pirotehnika un sprāgstvielas, tabakas izstrādājumi, rotaļlietas, ādas galantērija.

Ūdensvīrs

Sanatoriju un atpūtas namu uzturēšana un apkalpošana. Kravu pārvadājumi. Rotaļlietu ražošana un pārdošana, sporta preces, trenažieri, grāmatas un mūzikas instrumenti.
Riska zona: azartspēļu bizness, banku bizness, trauku tirdzniecība un apģērba tirdzniecība.

Zivis

Izdevniecību darbība, viesnīcu uzturēšana, operācijas ar valūtu, tūrisma bizness un azartspēļu bizness, skaistumkopšanas saloni. Tirdzniecība ar gaismas tehniku, aprīkojumu azartspēļu biznesam, tūrismam. Tirdzniecība ar galantēriju un bižutēriju, dažādiem tīrīšanas līdzekļiem.
Riska zona: celtniecība, metalurģija, automašīnu bizness, tabakas un alkohola tirdzniecība.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu