Argentīna sasniedz "Copa America" 1/4 finālu

Argentīnas izlase priecājas par iekļūšanu 1/4 finālā.

Argentīnas futbola izlase svētdien kvalificējās Dienvidamerikas valstsvienību turnīra "Copa America" ceturtdaļfinālam.

B grupas noslēdzošās kārtas mačā Argentīna ar 2:0 (1:0) pārspēja Kataru.

Šī mača rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē, kad precīzu sitienu izpildīja Lautaro Martiness, izmantojot Kataras problēmas aizsardzībā, bet 82.minūtē šī gada Anglijas čempions Mančestras "City" sastāvā Serhio Agvero pārsvaru dubultoja.

Jau šobrīd zināms, ka Argentīna ceturtdaļfinālā spēkosies ar Venecuēlu.

Otrajā grupas mačā ceturtdaļfinālā jau iekļuvusī Kolumbija ar rezultātu 1:0 (1:0) apspēlēja Paragvaju, tādējādi grupu turnīrā izcīnot tikai uzvaras.

B grupas kopvērtējumā ar maksimāli iespējamiem deviņiem punktiem trīs spēlēs uzvarēja Kolumbija, Argentīnai bija četri punkti, bet Paragvajai divi. Savukārt Katara ieguva vienu punktu.

Bez Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) valstīm turnīrā uzaicinātas piedalīties arī trīs izlases no Āzijas Futbola konfederācijas (AFC).

Turnīrā piedalās 12 komandas, kas sadalīts trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniegs ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem "Copa America" turnīrā triumfēja Čīle.