Vīrietis Igaunijā nosmacē savas draudzenes kaķēnu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: pixabay.com

Igaunijā, Raplas apgabalā, kāds vīrietis stājās tiesas priekšā par cietsirdīgu attieksmi pret dzīvnieku. Atrodoties reibuma stāvoklī, vīrietis nosmacēja dzīvesbiedres mēnesi veco kaķēnu. "Postimees" vēsta, ka varmākam piespriests piespiedu darbs.

Apsūdzībā minēts, ka piedzērušais vīrietis tik ļoti sadusmojies, ka sagrābis pa rokai pagadījušos kaķēnu un draudzenes acu priekšā to nožņaudzis.

Tiesa pavēstīja, ka pagājušajā nedēļā prokuratūra un apsūdzētais nonāca pie vienošanās. Tās ietvaros vīrieti notiesāja ar astoņu mēnešu un 28 dienu ilgu brīvības atņemšanu, tomēr vainīgajam laiks aiz restēm nebūs jāpavada. Tā vietā viņam jāveic piespiedu darbi 268 stundu apmērā.

Vīrietim arī jāievēro citas tiesas piespriestās prasības - jādzīvo tiesas norādītā dzīvesvietā, jāatskaitās tiesas nozīmētām uzraugam, jāpakļaujas pārbaudēm dzīvesvietā, kā arī jānodrošina informāciju par piespriesto saistību izpildi un atrašanos norādītajā dzīvesvietā.

Pamest dzīves vietu uz laiku, kas ilgāks par 15 dienām, vīrietis var tikai ar tiesas atļauju, kā arī atļauja jāsaņem, lai mainītu dzīves, darba vai mācību vietu. Lai izbruktu ārpus valsts robežām, jāsaņem atsevišķa atļauja.

Vīrietim arī jāmaksā 405 eiro liela soda nauda.

Uz augšu