Iedūris krūtīs un piekodinājis nezvanīt "ātrajiem". Līgo naktī kāds vīrietis Rīgā apciemojis savu bijušo draudzeni

Nazis. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Trešdien, 26. jūnijā, piemērots apcietinājums kādam vīrietim, kurš naktī uz 24. jūniju Rīgā sadūris savu bijušo draudzeni, informēja Valsts policijā (VP).

Naktī uz 24. jūniju pie kādas sievietes Vidzemes priekšpilsētā Rīgā atnācis ciemos viņas bijušais draugs. Vīrietis bija piedzēries un agresīvi noskaņots, starp abiem bijušajiem partneriem iesācies personiska rakstura konflikts.

Tā laikā ciemiņš ar nazi iedūris savai bijušajai draudzenei krūškurvī. Pēc notikušā ļaundaris piekodinājis cietušajai nesaukt ātro palīdzību, pretējā gadījumā piesolot viņu nosist.

Vēlāk vīrietis devies prom, savukārt sadurtā sieviete palikusi dzīvoklī viena. Viņa aizsūtījusi īsziņu savam vīram, kurš ieradies dzīvoklī un izsaucis VP.

Uz notikuma vietu izbraukuši policijas Rīgas Brasas iecirkņa policisti, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, kuri cietušo nogādājuši ārstniecības iestādē. Tobrīd dzīvoklī atgriezies arī ļaundaris, kuru policisti turpat aizturējuši. Aizturēšanas brīdī vīrietis bijis trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizdomās turētais ir dzimis 1978. gadā un pirms gada nonācis policijas redzeslokā par uzbrukumu šai pašai sievietei. Taču toreiz cietusī nav vēlējusies, lai pret varmāku tiktu sākts kriminālprocess.

Saistībā ar notikušo sākotnēji sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 126.panta pirmās daļas par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods. Pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas kriminālprocess, iespējams, tiks pārkvalificēts pēc cita panta.

Šodien tiesa aizdomās turētajam piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Cietusī sieviete turpina atlabt slimnīcā.

Uz augšu