Nomiris pasaulslavenā repera Eminema tēvs

Eminema tēvs miris no sirds lēkmes 67 gadu vecumā

FOTO: Facebook/Marshall Mathers fanu lapa

Šonedēļ Eminema bioloģiskais tēvs Maršals Brūss Materss Juniors nomiris 67 gadu vecumā viņa pašreizējā dzīvesvietā ASV, Indianas štatā. Pēc ģimenes locekļu un kaimiņu teiktā - Maršals miris no sirdslēkmes, vēsta ziņu protāls "TMZ".

Eminems, īstajā vārdā Maršals Brūss Maters III, nekad nav slēpis plašākai publikai par viņa ilgstošo aizvainojumu pret tēvu un bieži par to muzicējis savās dziesmās. Piemēram, hiti - "My Name Is" un "Cleanin' Out My Closet" - ataino repera izjūtas par tēva aiziešanu no ģimenes.

Eminema māte Debija Matersa Juniore ar Maršalu apprecējusies vien 15 gadu vecumā, kad viņam bija 22 gadi, pēc diviem gadiem ģimenei pievienojās vienīgais dēls. Īsi pēc bērna dzimšanas viņi pašķirās, pēc kā Eminems ar savu māti dzīvoja Detroitā, taču Brūss pārcēlies uz Kaliforniju. Kalifornijā viņš izveidoja jaunu ģimeni.

2001. gadā Brūss vietējā avīzē publiskoja atklātu vēstuli Eminemam, kāpēc viņš pameta viņu ar māti. Nav ziņu, ka Eminems būtu rīkojies pēc vēstules publikācijas, lai sazinātos ar savu bioloģisko tēvu.

Uz augšu