P 19.04.2021.

Foto: Imantā atklāta jauna ģimenes atpūtas vieta

Trešdien, 3. jūlijā, Imantā no 19-22 tiek atklāts jauns bērnu sporta laukums. Tas ir līdzīgs laukumam, kas atrodas starp Aleksandra Čaka un Krišjāņa Barona ielām.

Jaunajā sporta centrā ir izbūvēts lielais tematiskais rotaļu laukums. Tajā atrodas lidosta, nelieli rotaļu laukumi ar atsevišķiem elementiem, skeitparks, vingrošanas laukums, divi multifunkcionālie laukumi, divi “3×3” basketbola laukumi, skrejceļš ar tāllēkšanas sektoru, futbola laukums ar mākslīgo zālienu, tribīnes.

Ir izveidota arī parka teritorija ar jauniem apstādījumiem, kokiem, skatuvi un piknika galdiem.

Teritorijā ir atjaunots amfiteātris, kā arī uzstādītas desmit moduļu tipa palīgēkas – apsardzei, medmāsas kabinetam, labierīcībām, ģērbtuvēm un inventāra uzglabāšanai.

Imantas sporta centra izbūvi pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma īstenoja būvniecības pilnsabiedrība "LNK Industries" un uzņēmums "Jūrmalas mežaparki". Objektā ieguldīti 5,6 miljoni eiro.

Domē pauda, ka Imantas apkaimē, kurā dzīvo aptuveni 48 000 iedzīvotāji, ir realizēts projekts, lai apkaimes iedzīvotājiem būtu iespēja savā apkārtnē aktīvi sportot un kvalitatīvi atpūsties.

Šis ir jau trešais līdzīga mēroga īstenotais projekts Rīgā. Pirmais tapa Purvciemā pie Rīgas 84.vidusskolas, otrais pie Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, bet trešais tiks atklāts 3.jūlijā pie Rīgas Imantas vidusskolas.

Atklāšanas svētkus vada aktieris un režisors Kārlis Anitens. Svētku viesus visa vakara garumā gaida sportiskas, radošas un muzikālas aktivitātes.

Svētkos uzstājās Ansis, bērnu vokālā grupa "Dzeguzīte", dziedātājs Markuss Riva, grupa "Dzelzs vilks", Horens, deju studija "Mazais Andžiņš" un vēl virkne mākslinieku.

Ar mazākiem svētku darbosies "Pasaku nama" tēli. Notiks ielu vingrotāju, ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumi un meistarklases. Pasākumā varēs piedalīties arī citās aktivitātēs un konkursos, kā arī satikt lidmašīnu stjuartus.

Atklāšanas svētkos darbojas mākslinieces Elitas Patmalnieces radošā studija. Svētku viesiem tiks piedāvāti arī ēdieni un dzērieni, kā arī būs atsevišķas atpūtas zonas.