Lempards tiek apstiprināts "Chelsea" galvenā trenera amatā

Frenks Lempards

FOTO: Reuters/ScanPix

Anglijas futbola premjerlīgas kluba Londonas "Chelsea" leģenda Frenks Lempards atgriezies komandā nu jau galvenā trenera amatā, ziņo vienība.

Līgums ar 41 gadu veco Lempardu parakstīts uz trim sezonām.

"Esmu neizsakāmi lepns atgriezties klubā nu jau kā galvenais treneris. Visi zina manu mīlestību pret šo klubu un mūsu kopīgo vēsturi. Tomēr mans galvenais uzdevums ir koncentrēties uz darbu un sagatavot komandu sezonai. Esmu šeit lai smagi strādātu un palīdzētu komandai izcīnīt panākumus," klubs citē Lemparda teikto.

Lempards trenera gaitas uzsāka pērn, pārņemot Dārbi "County" komandas stūri un aizvedot to līdz sestajai vietai aizvadītās sezonas "Championship" turnīrā.

"Chelsea" komandu jūnijā pameta galvenais treneris Mauricio Sarri, kurš pārņēma Itālijas futbola flagmaņa Turīnas "Juventus" stūri. Līdz ar to atbrīvojās "Chelsea" galvenā trenera amats, uz kuru galvenais kandidāts bija Lempards.

Lempards futbolista karjeru noslēdza aizpagājušajā gadā. Viņš profesionāla spēlētāja gaitas sāka deviņdesmito gadu vidū Vesthemas "United" komandā, bet sešus gadus vēlāk pievienojās Londonas "Chelsea" klubam, kurā pavadīja 12 sezonas. Pēc tam sekoja viena sezona Mančestras "City" rindās, bet vēlāk Lempards pusotru gadu pavadīja Amerikas Futbola līgas (MLS) "New York City" vienībā.

Lempards ar 211 gūtiem vārtiem 648 spēlēs ir "Chelsea" kluba visu laiku rezultatīvākais spēlētājs.

Tāpat viņš aizvadīja 106 spēles Anglijas valstsvienībā, gūstot 29 vārtus.

Lempards trīs reizes kronēts par Anglijas čempionu, bet 2012.gadā viņš ar "Chelsea" komandu triumfēja UEFA Čempionu līgā.

Uz augšu