Pk, 7.10.2022.

Dimitera sieva aizstāv vīru pret Kiviča apsūdzībām un pie mūziķa izdarībām vaino Skulmi

Apollo.lv
Dimitera sieva aizstāv vīru pret Kiviča apsūdzībām un pie mūziķa izdarībām vaino Skulmi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10
Foto: Ieva Čīka/LETA

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs nesen sociālajos tīklos veltīja nopietnu apvainojumu dziesminiekam Kasparam Dimiteram. Dimitera sieva Līga Dimitere izdevumam "Vakara Ziņas" atklāj, ko domā par Kiviča teikto un aicina skandalozo mūziķi atgriezties dzimtenē un nākt pie prāta. 

"Es teikšu, ka Andra apvainojums ir nepatiesa liecība. Andris pateica briesmīgus vārdus. Tie ir meli un nepatiesība. (..) Viņš ir tikai aizdomās turamais. Ir dokumenti, kas pierāda, ka Kaspars nekad nav tiesāts un nav arī apvainots," "Vakara Ziņām" apgalvo Līga Dimitere.

Viņasprāt, Kivičs ir "pazaudējis galvu un sirsnību, kas viņam piemita", un pie tā esot vainojama Liene Skulme. "Liene apvij viņam rokas ap kaklu, bet tās ir čūskas rokas, nevis sievietes. Sieviete nevar būvēt uz citu asarām savu laimi. (..) Andris bija normāls cilvēks, bet pie visa vainīga sieviete. Sieviete ir tā, kas var glābt vīrieti, un sieviete ir tā, kas var pazudināt. Šajā gadījumā ir vainīga Liene," izdevumam "Vakara Ziņas" savu nostāju pauž Līga Dimitere. 

Tāpat sieviete aicina Kiviča sievu un divu meitu mammu Madaru Kiviču pieņemt Andra piedošanu, ja viņš to lūdz, sakot: "Sieviete, kas sagaida savu vīru atgriežamies no šā maldu ceļa, būtu svētība visai valstij."

Atgādinām, ka Kivičs un Skulme uzsāka attiecības pērnā gada novembrī. Līdz pat šim brīdim mūziķis nav oficiāli šķīris laulību ar meitu Kimas un Keitijas mammu Madaru Kiviču. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu