Sestdienas horoskops: 20. jūlijs

Cūka

FOTO: Reuters/ScanPix

Horoskops sestdienai, 20. jūlijam.

AUNS Dienas pirmā puse var tikt veltīta darba jautājumiem. Nav izslēgts, ka projekta nodošanas termiņi strauji tuvosies, un tas nozīmē - būs jāpaveic vēl daudz dažādu lietu. Pēcpusdienā ļausi sev no sirds atpūsties.

VĒRSIS Radīsi aizvien jaunus veidus, kā uzjautrināt ne tikai sevi, bet arīdzan apkārtējos. Šis brīdis var būt interesants radošo profesiju pārstāvjiem. Tu droši vari stāties plašākas auditorijas priekšā.

DVĪŅI Ieteicams aktīvāk pievērsties mājas uzkopšanai, labiekārtošanai. Bērni var sagādāt pamatīgas galvassāpes un likt parādīties pirmajiem sirmajiem matiem. Nav ieteicams veikt lielākus pirkumus.

VĒZIS Neuztver šodien notiekošo pārlieku tieši, centies arī negācijās saskatīt savu devu humora. Lai vairotu emocionālo līdzsvaru, derētu izrunāties ar otro pusīti, pavadīt laiku filozofiskās pārdomās.

LAUVA Ja vien būsi godīgs pret sevi un apkārtējiem, tev smaidīs veiksme. Pateicoties labajam noskaņojumam, ātri gūsi līdzgaitnieku ievērību, uzmanības apliecinājumus. Vakaru velti mīļotajam.

JAUNAVA Šodien vajadzētu atturēties no kārdinājuma sākt vairākus darbus vienlaikus. Labāk ļaut sev atvilkt elpu, uz brīdi aizmirst par visiem uztraukumiem un koncentrēt uzmanību mīļotajam cilvēkam!

SVARI Spēsi prasmīgi likt lietā agrāk uzkrātas zināšanas. Iespējams, radīsi jaunas idejas, kā uzlabot savu materiālo stāvokli. Šodien vari aicināt ciemos draugus, kā arī apmeklēt sabiedriskus pasākumus.

SKORPIONS Vēlēsies tikt skaidrībā par savām jūtām pret partneri. Pielūko, lai saskarsmē ar otro pusīti nekļūsti pārlieku uzstājīgs vai agresīvs. Šoreiz zvaigznes silti iesaka vairāk ieklausīties laulātā viedoklī.

STRĒLNIEKS Būsi izteikti impulsīvs, nevēlēsies dzirdēt neko, kas ir pretrunā ar tavām mirkļa iegribām. Nav ieteicams apmeklēt skaļus sabiedriskus pasākumus. Labāk atpūties pie dabas!

MEŽĀZIS Būsi netipiski svārstīgs un nespēsi īsti ieņemt konkrētu nostāju attiecību jautājumos. Iekšējās pretrunas, kuras izjutīsi, traucēs gūt saskaņu kopdzīvē ar otro pusīti. Nav ieteicama alkohola lietošana.

ŪDENSVĪRS Vēlēsies dienu izmantot maksimāli lietderīgi, tāpēc nodarbosies ar saimnieciskām lietām. Tikai tad, kad būsi paveicis visus mājas darbus, ļausi sev pienācīgi atpūsties.

ZIVIS Diena kā radīta, lai pievērstos mājas dzīvei, attiecību skaidrošanai, atvasīšu audzināšanai. Pēcpusdienā vari doties uz veikaliem, iegādāties ne tikai saimniecībai nepieciešamo, bet arī iepriecināt sevi ar kādu nieciņu.

Uz augšu