Pašmāju sportisti, kuri publiski naski lepojas ar savām daiļajām mīļotajām

Kamēr daži Latvijas sportisti sociālos tīklus izmanto, lai pastāstītu par sportiskajām gaitām, citi publiski nekautrējas izrādīt savu skaisto mīlestību un attiecības. Apskati dažus no sportistiem, kuru sociālajos medijos ik pa laikam pavīd foto arī ar viņu daiļavām! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aigars (@aigarsskele) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvis Merzlikins (@merzly) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zemgus Girgensons (@zemgus94) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dairis Bertāns (@dairisbertans) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dāvis Bertāns (@dbertans_42) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandrs Samoilovs (@samoilovs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Martins Dukurs (@martins_dukurs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Janis Blums (@blums45) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaspars Saulietis (@sauljukas91) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gints Meija (@gintsmeija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristers Gudlevskis (@kristersgudlevskis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rodrigo Ābols (@abolsjr) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ronalds Kenins (@ronaldskenins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rudolfs Balcers (@rudolfsbalcers) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arturs Kulda (@arturs.kulda) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edgars Kulda (@edgars_kulda) on

Uz augšu