Šteinberga arī nākamajā sezonā spēlēs Venēcijas "Umana Reyer" sastāvā

Anete Šteinberga

FOTO: Zane Bitere/LETA

Viena no vadošajām Latvijas basketbolistēm Anete Šteinberga arī nākamajā sezonā turpinās spēlēt Itālijas klubā Venēcijas "Umana Reyer", informē vienība.

Pagājusī sezona 29 gadus vecajai Šteinbergai bija pirmā Venēcijas kluba rindās, kopumā aizvadot 40 mačus. Itālijas čempionātā viņa kopumā 26 spēlēs vidēji izcēlās ar 15,5 punktiem un 8,7 atlēkušajām bumbām. Savukārt FIBA Eirokausā latviete desmit cīņās caurmērā atzīmējās ar 15,6 punktiem un 6,8 atlēkušajām bumbām.

Pirms Eirokausu pamatturnīru sezonas "Umana Reyer" piedalījās FIBA Eirolīgas kvalifikācijā, kur gan zaudēja Latvijas komandai "TTT Rīga". Arī tur Šteinberga demonstrēja rezultatīvu sniegumu, vidēji gūdama 20,5 punktus.

"Esmu priecīga turpināt spēlēt "Umana Reyer" klubā. Šeit ir lieliska vide, lai spēlētu basketbolu, un fani ar mums kopā bijuši pat grūtākajās situācijās," pauda Šteinberga. "Domāju, ka nākamajā sezonā mēs izmantosim gūto pieredzi, lai to noslēgtu uz augstas nots."

Iepriekšējā sezonā "Umana Reyer" nespēpa pārvarēt vietējā čempionāta pusfinālu.

Šovasar Šteinberga nepalīdzēja Latvijas izlasei daļēji Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā. Neoficiāla informācija liecina, ka spēlētājai bija nesaskaņas ar tā brīža komandas galveno treneri Mārtiņu Zībartu.

Karjeras laikā Šteinberga spēlējusi ne tikai Latvijā, bet arī Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionātā, Beļģijā, Krievijā un Čehijā.

Redaktors iesaka