Kerbere nesteidz atrast jaunu treneri

Angelika Kerbere

FOTO: Reuters/ScanPix

Pērnā gada Vimbldonas turnīra uzvarētāja un trīs "Grand Slam" titulu īpašniece Angelika Kerbere atklājusi, ka nesteidz meklēt sev jaunu treneri pirms augustā gaidāmā "US Open" čempionāta.

Kerbere ar savu iepriekšējo treneri Raineru Šitleru sadarbojās vien sešus mēnešus, bet pirms tam viņu trenēja pazīstamais speciālists Vims Fiseti.

Kā 31 gadu vecā Vācijas tenisiste paziņojusi reportieriem, viņa nevēlas sasteigt trenera meklējumus, ko viņai vēlāk nāktos nožēlot.

Drīz, pēc brīvdienām Spānijā, sportiste sauks kopā atlikušo savas komandas daļu un sāks gatavošanos gada pēdējam "Grand Slam" turnīram ASV atklātajām meistarsacīkstēm, kas norisinās uz cietā seguma un sāksies 26.augustā. Viņa ir šo sacensību 2016.gada uzvarētāja.

Iepriekšējos trijos šīs sezonas "Grand Slam" turnīros Kerbere panākumus nav guvusi, vistālāk tiekot Austrālijā, kur viņa sasniedza ceturto kārtu. Tas noveda pie šķiršanās no Šitlera.

"Iespējams, ka došanās uz Ņujorku bez trenera nemaz nav tik slikta, jo tas ļaus justies brīvāk," teica pasaules 13.rakete. "Mērķis sezonas otrajai pusei ir atkal spēlēt stabili un laiku kortā, tai skaitā lielajos turnīros aizvadīt ar visu sirdi un dvēseli."

Uz Ņujorku "Head & Shoulders" seja varēs atļauties doties bez lieka stresa arī tāpēc, ka iepriekšējā gadā "US Open" ar ceturto numuru izsētā tenisiste aizkļuva vien līdz trešajai kārtai, kur trijos setos piekāpās slovākietei Dominikai Cibulkovai.

Uz augšu