Svētdienas horoskops: 4. augusts

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 4. augustam.

AUNS Tu visu uztversi no emocionālā nevis racionālā viedokļa. Šis nav atbilstošākais brīdis, lai risinātu attiecības ar tuviniekiem, kaldinātu nākotnes plānus. Labāk pievērsies mērenām sportiskām aktivitātēm.

VĒRSIS Neskatoties uz to, ka otrā pusīte var rīkoties samērā nejauki, egoistiski, tu būsi mierīgs un nosvērts. Pēcpusdienā partneris būs apjautis nelāgo rīcību un centīsies tev visādi pielabināties, atvainoties.

DVĪŅI Modīsies labā noskaņojumā, labprāt ieguldīsi savu enerģiju praktiskās sliedēs, kas nozīmē paveiksi nepieciešamos mājas darbus un, iespējams, dosies palīgā, kādam no radiniekiem.

VĒZIS Iespējams, būsi jūtami nomākts, taču pie tā būsi vainojams pats. Neļauj sevis žēlošanai, grūtsirdībai ņemt virsroku, saņem sevi rokās, dodies cilvēkos, centies gūt maksimāli daudz pozitīvu iespaidu!

LAUVA Šodien visticamāk būsi noskaņots pasīvai atpūtai, jo arī tev reiz ir jāuzlādē baterijas un jāatpūtina nervu sistēma. Attiecībās ar ģimenes locekļiem nevajadzētu cilāt smagnējus jautājumus, tie var pagaidīt!

JAUNAVA Kļūsi neraksturīgi sapņains, bezrūpīgi noskaņots. Ātri piekritīsi draugu aicinājumiem, doties izklaidēties. Pielūko, lai jautrība nekļūst pārmērīga, kā nekā rīt atkal būs klāt jauna darba nedēļa.

SVARI Uzklausīsi tuviniekus, sniegsi padomus, morālu atbalstu. Taču arī pats vēlēsies izkratīt sirdi. Tevi labāk spēs saprast draugi nevis ģimenes locekļi. Gaišākam garastāvoklim, vari iemalkot glāzi smalka vīna.

SKORPIONS Brīvdiena vai nē, bet prāts kavēsies pie darba, biznesa lietām. Nav izslēgts, ka uztraukumus radīs aizdomas par nepilnīgi paveiktu pienākumu. Lai kliedētu šaubas, dodies vien uz ofisu.

STRĒLNIEKS Ar pilnu sparu trauksies pa dzīves virpuli. Pilnīgi iespējams, piedzīvosi galvu reibinošas situācijas. No attiecībām brīvie Strēlnieki var sastapt savu otro pusīti visneiedomājamākās situācijās.

MEŽĀZIS Jau pašā rīta agrumā vari saskarties ar komiskām situācijām, pārpratumiem komunikācijā ar mīļoto. Diena vairāk piemērota mājīgām noskaņām. Ja rodas iedvesma, vari pagatavot kādu kulinārijas brīnumu.

ŪDENSVĪRS Vēlēsies apliecināt savas oratora dotības, citas radošās izpausmes. Kādam Ūdensvīram tas nozīmēs stāšanos auditorijas priekšā, citam došanos uz deju kursiem, vēl citam otas triepienus pār audeklu.

ZIVIS Zvaigznes noteikti iesaka paklausīt draugu aicinājumam izrauties no ikdienas rūpēm, raizēm. Šis ir arīdzan vienlīdz labvēlīgs brīdis dzīvokļa labiekārtošanai, kā arī dažāda veida sportiskajām aktivitātēm.

Uz augšu