S, 13.08.2022.

Zviedrijā sākas repera "A$AP Rocky" tiesas prāva

LETA
Zviedrijā sākas repera "A$AP Rocky" tiesas prāva
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
«A$AP Rocky»
«A$AP Rocky» Foto: Publicitātes foto

Zviedrijā otrdien, 30. jūlijā, sākas repera "A$AP Rocky" tiesas prāva, kurš apsūdzēts par miesas bojājumu nodarīšanu Stokholmā notikušā kautiņā.

30 gadus vecais reperis, kura īstais vārds ir Rekims Meiers, tiesas priekšā stāsies kopā ar vēl diviem cilvēkiem un spriedums gaidāms piektdien.

Lieta piesaistījusi uzmanību, pateicoties ASV prezidenta Donalda Trampa komentāriem repera aizstāvībai.

Pirms divām nedēļām Tramps nesekmīgi mēģināja pierunāt Zviedrijas premjerministru Stēfanu Levēnu atļaut atbrīvot reperi pret drošības naudu, kaut gan Zviedrijā nepastāv drošības naudas sistēma.

Pagājušajā nedēļā ASV prezidents tviterī pauda dusmas, ka "A$AP Rocky" izvirzītas apsūdzības un viņam jāstājas tiesas priekšā.

Tramps paziņoja, ka ir ļoti vīlies Zviedrijas premjerministrā par viņa nespēju rīkoties, un pārmeta Zviedrijai, ka tā pievīlusi afroamerikāņu kopienu ASV.

Reperis tika aizturēts 3.jūlijā saistībā ar 30.jūnijā notikušu kautiņu.

Interneta vietne "TMZ" publicējusi aculiecinieka uzņemtu incidenta video, kurā redzams, ka reperis, kurš Stokholmā bija ieradies uz koncertu, nogrūž vienu no vīriešiem uz ielas un vairākas reizes viņam iesit.

Pats reperis publiskojis savus video, kuros redzami notikumi pirms kautiņa. Tajos jauns vīrietis redzams strīdamies ar reperi, kurš vairākkārt lūdz abiem vīriešiem beigt viņam sekot. Viens no jaunajiem vīriešiem ir redzams iesitam mūziķa pavadošās grupas pārstāvim.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu