S 24.10.2020.

"Šūmahers smagi cīnās un nav gatavs padoties!" Tods atklāti par sportista veselības stāvokli

Mihaēls Šūmahers un Žans Tods

FOTO: twitter.com/DailyMirror

Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods, kurš savulaik bija arī "Ferrari" F-1 komandas vadītājs, ir viens no tuvākajiem slavenā autosportista Mihaēla Šūmahera draugiem. Tods atzinis, ka sportists smagi cīnās un nav gatavs padoties, vēsta "Express".

Sarunā ar Montekarlo Radio Tods atzinis, ka kopā ar 50 gadus veco Šūmaheru Šveicē noskatījušies F-1 sacīkstes.

"Es kopā ar Mihaēlu noskatījos sacensības viņa mājās Šveicē. Varu pateikt arī to, ka viņš atrodas labās rokās un par viņu ļoti rūpējas."

Tods arī atklājis, ka cenšas rūpēties par savu draugu un nepazaudēt vairāku gadu ilgo draudzību. "Protams, ka cenšos uzturēt mūsu saikni, taču mūsu draudzība nav tāda pati kā agrāk, jo nav vairs šīs komunikācijas." 

2013. gada nogalē sportists piedzīvoja kalnu slēpošanas negadījumu, kura rezultātā Šūmahers nonāca komā. Autobraucējs bija atsitis savu galvu pret akmeni. Kopš šī negadījuma sportists tiek aprūpēts savā privātmājā, kā arī informācija par Šūmahera veselības stāvokli tiek izpausta ļoti minimāli. 

Galerija: Mihaēls Šūmahers

 Tods arī atklājis, ka Šūmahers nav gatavs padoties un darīs visu, lai atveseļotos un tiktu atpakaļ uz kājām.

"Viņš smagi cīnās un nav gatavs padoties. Viņa ģimene turpina cīnīties tikpat smagi."

Mihaels Šūmahers F-1 karjerā uzstādījis rekordu ar 91 izcīnītu uzvaru "Grand Prix" posmos, kā arī septiņas reizes tika kronēts par pasaules čempionu F-1 klasē.