Pk, 19.08.2022.

Juglā no liesmojoša 11. stāva dzīvokļa iznes pensionāra līķi

Apollo.lv
Juglā no liesmojoša 11. stāva dzīvokļa iznes pensionāra līķi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Ceturtdien, 1. augustā, Rīgas mikrorajonā Juglā no daudzdzīvokļu mājas Vangažu ielā ugunsdzēsēji iznesa mirušu pensionāru - viņa dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, un sirmais kungs pats saviem spēkiem no tā nepaspēja izglābties, vēsta raidījums "Degpunktā".

Pēc plkst. 21 ēkas iemītnieki pamanīja, ka apkārtnē sākusies rosība. Cilvēki pagalmā cits citam norādīja uz pensionāra dzīvokli, pa kura logu vēlušies ārā melni dūmi. 

Ugunsdzēsēji evakuējuši kopumā 35 cilvēkus. Par laimi kāpņu telpa nebija spēcīgi piedūmota, tāpēc izmantot glābšanas maskas nebija nepieciešams. Ugunsdzēsēji ar pacēlāja palīdzību nokļuuši pie degošā dzīvokļa loga un izdauzīja tā stiklu, atklāj raidījums.

Atklājies, ka pensionārs joprojām atradās dzīvoklī brīdī, kad izcēlās ugunsgrēks. Viņš nebija spējīgs izkļūt no telpām un nosmaka. Vietējie ir pārliecināti, ka liesmas izcēlās dēļ neuzmanības, proti, vīrietis netīši uz tepiķa vai dīvāna nometa nenodzēstu izsmēķi un pēc tam aizmiga, vēsta raidījums.

Neviens cits no ēkas iedzīvotājiem ugunsgrēkā necieta, un pēc aptuveni stundu ilgas gaidīšanas pagalmā, cilvēki varēja atgriezties savos mitekļos.

Bojāgājušais iepriekš apkārtnē piestrādāja par elektriķi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu