ESPN: Grīns un "Warriors" vienojušies par 100 miljonus vērtu līgumu

Dreimonds Grīns

FOTO: Reuters/LETA

Dreimonds Grīns un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) aizvadītās sezonas fināliste Goldensteitas "Warriors" vienojušies par maksimālo līgumu 100 miljonu ASV dolāru (apmēram 90 miljonu eiro) vērtībā, ziņo ESPN.

Jaunais līgums stāsies spēkā ar 2020./2021.gada sezonu un būs uz četriem gadiem. Tādējādi, ņemot vērā arī nākamo sezonu, Grīns turpmākos piecus gadus saņems 118 miljonus ASV dolāru.

29 gadus vecais Grīns bijis viens no komandas vadošajiem spēlētājiem, palīdzot "Warriors" pēdējos piecos gados sasniegt NBA finālus un izcīnīt trīs titulus. Grīns 2017.gadā tika atzīts par sezonas labāko spēlētāju aizsardzībā.

Grīns "Warriors" sastāvā 123 izslēgšanas turnīra spēlēs vidēji guvis 12,5 punktus, izcīnījis 9,3 atlēkušās bumbas, veicis 6,1 rezultatīvu piespēli, pārtvēris 1,6 bumbas un bloķējis 1,5 metienus. Šī gada finālsērijā viņam caurmērā vienā spēlē bija 13,3 punkti, 10,1 bumba zem groziem un 8,5 rezultatīvas piespēles.

Grīns savā NBA karjerā pārstāvējis tikai "Warriors" komandu.

"Warriors" komandai šobrīd ir ilgtermiņa līgumi ar tādiem NBA Visu zvaigžņu spēles līmeņa spēlētājiem kā Grīns, Stefans Karijs, Klejs Tompsons un D'Endželo Rasels.