Tenisa sliktais zēns uzvar Vašingtonas ATP turnīrā

Niks Kiris
Niks Kiris Foto: EPA/Scanpix

Skandalozais austrāliešu tenisists Niks Kiris svētdien triumfēja Vašingtonas "ATP World Tour 500" turnīrā.

Kiris, kurš rangā ieņēma 52.vietu, ar 7-6 (8:6), 7-6 (7:4) pārspēja krievu Daniilu Medvedevu, kurš ir planētas desmitā rakete.

Kiris šosezon uzvarējis piecās no sešām cīņām pret pirmā desmitnieka tenisistiem un izcīnījis divus ATP titulus. Kopumā karjeras laikā viņam ir seši ATP tituli, no kuriem trīs izcīnīti 2016.gadā.

"Pēdējā pusgada laikā esmu daudz mainījies. Strādāju un kļūst labāks gan kā tenisists, gan kā cilvēks," pauda Kiris, kurš finālmačā, spītējot muguras spazmām, veica 18 netveramās serves.

Tikmēr Loskabosas "ATP World Tour 250" turnīrā uzvarēja argentīnietis Djego Švarcmans (ATP 29.), kurš finālmačā ar 7-6 (8:6), 6-3 uzveica amerikāni Teiloru Fricu (ATP 28.).

Švarcmanam, kurš otrajā kārtā apturēja Latvijas pirmo raketi Ernestu Gulbi, šis bija trešais tituls karjerā un pirmais šajā sezonā.

Savukārt Kicbīeles "ATP World Tour 250" sacensībās uzvaras laurus plūca planētas ceturtā rakete Dominiks Tīms no Austrijas, kurš ar 7-6 (7:0), 6-1 guva virsroku pār spāni Alvertu Ramosu Vinjolasu (ATP 69.).

Tīmam šis bija trešais ATP tituls šajā sezonā un 14. karjerā.

Dāmām Sanhosē WTA "Premier" turnīrā pie trofejas tika ķīniete Saisai Džena (WTA 55.), kura finālmačā ar 6-3, 7-6 (7-3) sarūgtināja planētas desmito raketi Arinu Sabaļenku no Baltkrievijas.

Citviet Vašingtonas WTA "International" sacensībās triumfēja amerikāniete Džesika Pegula (WTA 79.), kura finālā ar 6-2, 6-2 apspēlēja itālieti Kamillu Džordži (WTA 62.).

Dženai un Pegulai šie bija pirmie WTA tituli viņu karjerās.