T 25.11.2020.

"Vai nu jāatdod suns, vai jāiet prom no vīra!" Baletdejotāja Laudere atklāj, kā tikusi pie mājdzīvnieka

FOTO: bay_staatsballett/Instagram

Uz savām dzimtajām mājām Latvijā atvaļinājumā atbraukusi Hamburgas operas prīma Anna Laudere - intervijā žurnālam "Ieva" viņa atklāj, kā ģimenē ienācis viņas četrkājainais draugs, karaļa Čārlza spaniels Zigzags.

Uz interviju baletdejotāja ierodas kopā ar Zigzagu - sunim viss kārtīgi jāizošņā un jāatrod piemērota vieta gulēšanai. Bet, kad viņš ilgi nevar iekārtoties, Anna stingri iesaucas: "Zigzag, come here!"* Viņu komunikācija lielākoties notiek angliski, jo Hamburgas operas internacionālajā baleta trupā vāciski tikpat kā nesarunājas.

Hamburgā Anna Laudere dzīvo kopā ar savu vīru un arī skatuves partneri Edvīnu Revazovu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bayerisches Staatsballett (@bay_staatsballett) on

Anna atklāj, ka viņas mājās vienmēr bijuši dzīvnieki - sākot dzīvot un veidot karjeru Hamburgā, esot gribējies suni arī pašai: "Zigzagu vīrs pirms septiņiem gadiem man pasniedza kā pārsteiguma dāvanu dzimšanas dienā. Es vienmēr visu rūpīgi pārdomāju, izdomāju un izplānoju, bet Edvīns galīgi ne. Sākumā bija traki - vīram ir alerģija no dzīvniekiem, un no Zigzaga tā bija tik liela, ka Edvīns nevarēja paelpot. Bija vai nu jādod prom suns, vai jāiet ar visu suni prom no vīra. Par laimi, atradām alternatīvās medicīnas metodi - biorezonansi -, un jau pēc četrām procedūrām alerģija pārgāja."

"Sunim sākumā bija lielas problēmas ar vēderu," atklāj Anna.

"Smejos, ka viņa ārstēšana man izmaksāja tikpat, cik neliels Porsche.

1

No tā, ka sunim slikti, stresoju vēl vairāk nekā parasti. Taču tad mums bija jādodas vairākas nedēļas garā turnejā, un suni aizvedām papa draugiem. Pēc trim nedēļām, kad atgriezāmies, suns bija vesels! Mana draudzene veterinārārste teica - Anna, tas viss bija tikai tava stresa dēļ. Ievēroju - arī tagad, ja sāku stresot, sunim sākas problēmas. Pateicoties viņam, esmu kļuvusi daudz mierīgāka. Zigzaga dēļ tagad arī vairāk esam dabā, izbraucam ārpus Hamburgas."

*Zigzag, nāc te!

Redaktors iesaka