"Indrašim agrāk pietrūka nopietnības!" Maskavas "Dinamo" galvenais treneris par latviešu hokejistu

Miks Indrašis

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latviešu hokejistam Mikam Indrašim agrāk pietrūka nopietnības, intervijā "Sports.ru" atzinis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas "Dinamo" galvenais treneris Vladimirs Krikunovs.

Sarunā ar treneri žurnālists pauda viedokli, ka Krikunova vadībā pagājušajā sezonā kādā brīdī Indrašis sāka spēlēt lieliski, kaut arī sākumā šķitis, ka Latvijas hokejistam pietrūkst kilogramu, lai būtu labs KHL spēlētājs.

"Viņš ir nedaudz paviršs, nevis pārāk viegls. Šobrīd viņš izskatās ļoti labi, kaut arī atvaļinājums bija tikai mēnesi," norādīja treneris.

Krikunovs atzina, ka arī centies uzrunāt latviešu hokejistu, lai maina savu attieksmi. 

"Indrašim ir jāseko līdzi savai kondīcijai, viņš nedrīkst to pazaudēt. Viņam agrāk pietrūka nopietnības, bet tagad viņš ir kļuvis vecāks," sacīja Krikunovs.

Pašlaik 28 gadus vecais Indrašis aizvadītajā sezonā pirmo reizi karjerā pārstāvēja ārzemju klubu, jo iepriekš viņš spēlēja Rīgas "Dinamo" klubā.

Indrašis pagājušajā sezonā Maskavas "Dinamo" rindās KHL regulārajā čempionātā 55 spēlēs sakrāja 31 rezultativitātes punktu (16 vārti +15 piespēles), kas bija trešais labākais rādītājs komandā.

Savukārt izslēgšanas turnīrā jeb Gagarina kausa izcīņā Indrašis piedalījās 11 spēlēs, guva vienus vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles.

Pērn latviešu uzbrucējs vienojās par divu gadu līgumu ar Maskavas "Dinamo" komandu.

Uz augšu