FOTO: Publicitātes foto

Plānojot viesības mājās vai arī lielākus pasākumus, mēs vēlamies viesiem radīt neaizmirstamas atmiņas, tādēļ piedomājam pie detaļām. Ne tikai ēdiens, bet arī trauki, kādos tas tiek pasniegts, ir neatņemama pasākuma sastāvdaļa. Nomāt – tas ir ērtāk un  izdevīgāk!

Domājot par galda noformējumu, nereti tas asociējas ar lieliem izdevumiem jaunu trauku iegādei atbilstoši viesību tematikai. Pēcāk jaunie trauki, iespējams, tiks lietoti vien pāris reizes un pēc tam  nolikti plauktos. Kādēļ veikt izvēli par labu trauku nomai, nevis iegādei? Kā neapjukt plašajā piedāvājumā un izvēlēties īstos? SIABanketērija banketu vadītājs Kristaps Niedre palīdzēs jums rast atbildes uz šiem jautājumiem. 

 

Kāpēc traukus nomāt, nevis pirkt? 

Kā viens no galvenajiem iemesliem par labu trauku nomai– pēc svinībām trauki tiek atgriezti iznomātājam un jums nav jādomā par to, kur uzglabāsiet tos pēc svētkiem. Pasūtot traukus no SIA “Banketērija”, tiks nodrošināta arī preces atvešana līdz norādītajai adresei un savākšana pēc pasākuma, tādējādi ietaupot jūsu laiku.  

Kā neapjukt plašajā sortimentā?

Lai izvēlētos savam pasākumam atbilstošākos traukus, ieteicams pirms tam noteikt, kāda būs pasākuma tēma,  kur svinības tiks rīkotas un kādus ēdienus ir plānots pasniegt. Atbilstoši norises vietai, svinību tematikai un ēdieniem ir iespējams pieskaņot traukus, servēšanas piederumus, dekorācijas, inventāru u.c. detaļas. Ja izvēle šķiet pārāk sarežģīts process, vaicājiet pēc palīdzības profesionāļiem, kuri jums ieteiks pareizo izvēli atbilstoši jūsu vēlmēm. 

Kur iznomāt traukus ar piegādi visā Latvijā? 

Iznomājiet visu banketam nepieciešamo no SIA “Banketērija”- mūsu uzņēmums specializējas dažāda veida trauku, galda piederumu, servēšanas piederumu, dekorāciju, virtuves iekārtu, galdu un krēslu nomas pakalpojumu sniegšanā. Bagātīgā pieredze banketu organizēšanā sniedz mums iespēju piedāvāt visu nepieciešamo, lai radītu skaistus svētkus, nodrošinot piegādi visā Latvijā!

Ienāc www.banketerija.lv vai sazinies ar mums rakstot uz: info@banketerija.lv vai zvanot: +371 22812281 un kopā radīsim neaizmirstamus svētkus!