Zodiaka znoti, kurus dievina visas sievasmātes

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Attiecības starp sievasmātēm un znotiem ir gandrīz vai leģendāras - par tām stāsta anekdotes, raksta dzejoļus un pat uzņem kinofilmas. Šo radinieku kontaktu bieži vien raksturo kā skandāliem pilnu, taču ir znoti, kas šo stereotipisko uzskatu pilnībā lauž, apburot ne tikai līgavas māti, bet ari visu pārējo ģimeni. Par to, kuru Zodiaka zīmju vīrieši ātri vien iegūst labākā znota titulu, vēsta portāls "Postimees".

Auns

Šīs ugunīgās Zodiaka zīmes pārstāvji parasti apbur savas līgavas māti jau no pirmās tikšanās reizes. Tas gan nenozīmē, ka viņu starpā nemēdz būt strīdi - Auna zīmes znots ātri iekarst un var pat sākt provocēt sievasmāti uz strīdu. Neskatoties uz to, Auna zīmes znoti ir ļoti centīgi un augstu vērtē ģimenes dzīvi, ar ko ātri vien izpelnās sievasmātes atzinību.

Vērsis

Lai arī stūrgalvīgajiem Vēršiem parasti ir grūtāk uzturēt labas attiecības ar savas otrās pusītes mammu, viņi rīkojas apdomīgi un izvēlas stratēģiju, kas ļauj uzturēt relatīvu mieru - zem šī zvaigznāja dzimušie cenšas pēc iespējas mazāk kontaktēties ar sievasmāti. Ja abu starpā tomēr rodas saspīlējums, Vērša zīmes znots reaģēs mierīgi un iejūtīgi. 

Vēzis

Vēža zvaigznājā dzimušie pēc rakstura ir labsirdīgi un ģimeniski, tādēļ tie pirmie centīsies iepazīties un izveidot labas attiecības ar savas sievas mammu. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ātri pieņem sievas vecākus par daļu savas ģimenes un ļoti reti apvainojas, tādēļ Vēžiem un viņu sievasmātēm parasti izveidojas sirsnīgas un draudzīgas attiecības.

Svari

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši diplomāti, tādēļ viegli atrod kopīgu valodu ar sievasmāti. Viņi spēj sevi pasniegt no labākās puses, turklāt sievasmātes spēj novērtēt pašaizliedzību, ar kādu Svara zīmes znoti nododas rūpēm par savu ģimeni.

Uz augšu