Piecas viedākās Zodiaka zīmes

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Zodiaka apļa zīmju pārstāvji ir dažādi - daļa no tiem pārsteidz ar savu orģinālo domāšanu vai izteikto intuīciju, taču rīkojas ātri un neapdomīgi, tikmēr citas pārsteidz ar savu nosvērto attieksmi un viedo skatījumu uz dzīvi. Par prātīgākajām Zodiaka zīmēm vēsta portāls "Clubber".

Vērsis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti piesardzīgi, praktiski un mērķtiecīgi. Vērši vienmēr līdz smalkākajām detaļā, pārdomā katru savu rīcību, tajā pašā laikā nekļūstot pārāk piekasīgi un kūtri. Zem Vērša zvaigznāja dzimušie tiek uzskatīti par izciliem stratēģiem un labiem padomdevējiem.

Jaunava

Pragmatiskās Jaunavas gandrīz vienmēr ir krietni gudrākas, kā šķiet apkārtējiem. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji visas dzīves situācijas novērtē ar vēsu prātu un spēj jebkurai problēmai atrast maksimāli efektīvāko risinājumu. Jaunavu lielākais trumpis slēpjas tajā, ka šīs Zodiaka zīmes pārstāvji patiesi no sākuma domā un tikai tad rīkojas.

Svari

Lai arī gaisīgie Svari bieži vien nevar izlemt, kā rīkoties ar savu dzīvi, to kompensē virkne citu labu īpašību. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir mierīgi, racionāli un ir apveltīti ar fenomenālām komunikācijas spējām, kas tiem palīdz maksimāli ātri un efektīvi atrisināt visas problēmas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvju vieduma atslēga ir šo cilvēku spēja uz jebkuru dzīves izaicinājumu paskatīties no citas puses, tajā pašā laikā nezaudējot racionalitāti un viedokļa neatkarību. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji spēj nepieciešamības gadījumā pilnībā ignorēt savas emocijas, kas viņiem palīdz saglabāt maksimāli objektīvu skatu jebkurā situācijā.

Zivis

Šī ir neparastākā no šajā sarakstā minētajām Zodiaka zīmēm - emocionālie Zivs zīmes pārstāvji ir apveltīti ar gandrīz pārdabiski attīstītu intuīciju un fantāziju, kā arī līdzjūtību, kas viņiem ļauj ātri atrast citu cilvēku problēmu sakni un piedāvāt labākos risinājumus.

Uz augšu
Back