Sv, 4.12.2022.

Lelde Ceriņa atklāj, ar kādām grūtībām saskārusies gaidību laikā

Apollo.lv
Lelde Ceriņa atklāj, ar kādām grūtībām saskārusies gaidību laikā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Latvijas šovbiznesa skaistākais pāris Lelde un Aivis Ceriņi nesen paziņoja, ka jau drīzumā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam. Topošā māmiņa vietnē "Instagram" atklāti uzskaita lietas, kas, pēc viņas pieredzes, ir grūtākās grūtniecības laikā. 

"Slow down (lēnāk - lat.) kļuvis par mantru pēdējos piecus mēnešus. Sazemēties, palēnināt tempu, vairāk saudzēt, neskriet - tas viss patiesībā nāk tik grūti. Kā nupat iegriezts vilciņš - tādu es sevi pazīstu labāk," vēsta Ceriņa. 

Atgādinām, ka pāris pēc septiņu gadu ilgām attiecībām mija gredzenus pērnā gada maijā. 

Par gaidāmo ģimenes pieaugumu pāris paziņoja sociālajos tīklos jūlija izskaņā. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“es vēlētos, lai kādreiz tu kļūtu par mammu manam mazulim” , šos vārdus Aivis man veltīja pirms 8 gadiem, kad bijām attiecību sākumā. gan toreiz, gan tagad, šķiet, ka patīkamāku komplimentu, kurš sevī ietver tik daudz uzticēšanās un maiguma, es kā sieviete nevarētu saņemt. mums ir prieks dalīties ar šo īpašo ziņu, ka pavisam drīz #ceriņuģimene pievienosies mazs ķipariņš! )) sveiciens visām mammām, kuras ir tikpat skaistā gaidību lidojumā, kā arī sirdsmieru visiem tiem pāriem, kuri ir pacietīgā plānošanas procesā! ☁️ Lelde&Aivis #the3ofus #20nedēļas #expecting paldies @ligavam.lv par tik svarīgo mirkļu tveršanu! foto autore @lucijarosane #riverislandlatvija #ImWearingRI #pregnancy #married #baby #couplegoals

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu