Morata atnes uzvaru "Atletico" pirmajā sezonas spēlē

Alvaro Morata
Alvaro Morata Foto: AFP/SCANPIX

Pazīstamais spāņu uzbrucējs Alvaro Morata svētdien ar vienīgo vārtu guvumu mačā palīdzēja savai komandai ar uzvaru iesākt 2019./20.gada sezonu.

Madrides "Atletico" mājās ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja "Getafe" komandu.

Morata vārtus guva mača 23.minūtē, kad Kerans Tripjers no laukuma labās malas iecentrēja bumbu soda laukumā, kur lēcienā ar galvu, to vārtos raidīja spānis. Aptuveni 15 minūtes vēlāk desmit vīru sastāvā palika "Getafe", bet spēles 42.minūtē sastāvos bija līdzsvars.

Otrajā puslaikā neviena no komandām tā arī nespēja izcelties ar precīziem sitieniem, lai arī Moratam 56.minūtē bija iespēja izpildīt soda sitienu. Spāņa raidīto bumbu atsita vārtsargs un mačs noslēdzās ar minimālu uzvaru 1:0.

Pēc pirmās spēļu kārtas čempionāta vadībā ir Madrides "Real", tomēr vēl septiņas vienības spējušas izcīnīt uzvaru savā šīs sezonas pirmajā mačā. "Atletico" ieņem sesto vietu, bet "Getafe" ir 16.pozīcijā.

Pērn par Spānijas čempioniem tika kronēti "Barcelona" futbolisti, kuri to paveica jau otro gadu pēc kārtas, bet kopumā klubs valsts titulu izcīnījis 26.reizes.