"Melanoma ir izlēmusi par sevi atgādināt!" Sondra Zaļupe atsāk cīņu ar vēzi

Melanomas paciente Sondra Zaļupe piedalās kampaņas "Necepies!" atklāšanas pasākumā, kurā mudina sabiedrību atbildīgi izturēties pret atrašanos saulē, izmantot aizsardzības līdzekļus un izvairīties no solāriju apmeklēšanas.

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

​Sitaminstrumentālista un komponista Riharda Zaļupes sieva un bērna māte, mūzikas producente Sondra Zaļupe, kura slimo ar melanomu, dalījusies ar neiepriecinošām ziņām – ādas vēzis neatkāpjas.

"Hei, draugi un tie, kas seko, kā man sokas! Vasara paskrējusi ar darbiem un nedarbiem. Diemžēl līdz ar rudens tuvošanos arī melanoma ir izlēmusi par sevi atgādināt.

Šobrīd esmu izpētes, pārbaužu un lēmumu pieņemšanas procesā...

Mazliet skumji, mazliet bail, bet kopumā jūtos mierīga, jo ir sajūta, ka šis ir viens no izaicinājumiem (kārtējiem) jeb darbiņš, kas man veicams. Domāju, kā lai šo visu pieredzi ieraksta savā CV. Sūtiet labas domas, lai šodien Ķīlē man forša un produktīva konsultācija pie Dr. Hauschild. Sargājiet sevi un savus mīļos!" raksta Zaļupe.

"Cieši Tevi skauju un sūtu labas domas!" tā "Māmiņu kluba" vadītāja un blogere Kristīne Virsnīte.

"Sondra, samīļoju cieši un milzu enerģiju domās sūtu," raksta LNT raidījuma "900 sekundes" moderatore Kristīne Garklāva.

"Visas vislabākās domas aiziet kosmosā!!!" vēl "LNT" laika ziņu vadītāja Rūta Dvinska.

Uz augšu