Sv 28.02.2021.

"Barcelona" uz divām sezonām vēlas izīrēt Neimaru

Neimars

FOTO: AFP/SCANPIX

Spānijas futbola grands "Barcelona" paziņojis, ka vēlas uz diviem gadiem noīrēt Neimaru no Francijas kluba Parīzes "Saint-Germain" (PSG), bet pēc šī perioda labprāt arī izpirktu tiesības uz futbolistu, vēsta portāls "sports.ru".

"Barcelona" šajos divos gados apņemas izmaksāt spēlētājam algu, kā arī samaksāt 8,5 miljonus lielo īres maksu par katru gadu. Šādu pašu summu par Filipes Koutinju īri PSG maksās arī Minhenes "Bayern", kuras rindām nesen pievienojās Brazīlijas futbolists.

Iepriekš PSG jau paziņoja, ka nepiekritīs viena gada īres līgumam, jo klubs nav pārliecināts, ka "Barcelona" pēc vienas sezonas spētu pilnībā izpirkt spēlētāju no Parīzes vienības.

PSG paredz, ka "Barcelona" lūgs Francijas klubu sadalīt lielo naudas summu vairākos maksājumos, kas, protams, neapmierina Parīzes komandu.

Paredzams, ka divu gadu īres līgumus dotu "Barcelona" vienībai ilgāku laiku, lai atrastu visu nepieciešamo summu, lai izpirktu Neimaru.

PSG Neimaru iegādājās 2017.gadā, kad viņš no Spānijas granda "Barcelona" pārnāca par rekorda summu 222 miljoniem eiro, tomēr jau labu laiku futbolists skaidri licis noprast, ka vēlas atgriezties bijušajā komandā.

Pēc spēlētāja paziņojuma par vēlmi pamest klubu, lielāko interesi par viņu izrādījusi tieši bijusī komanda "Barcelona", bet cīņā par futbolista pakalpojumiem, nesen iesaistījās arī Barselonas vienības sīvākā konkurente Madrides "Real".

Skaidrība par Neimara likteni varētu būt tuvākajā laikā.

Redaktors iesaka