Zodiaka zīmes, kuru mīlestība acumirklī var pārvērsties naidā

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Nevienam nav noslēpums, ka dzīvē mīlestību no naida patiesi šķir tikai viens solis. Astrologi apgalvo, ka ir Zodiaka zīmes, kuras biežāk par citiem spēj kardināli mainīt savas jūtas uz pretējo pusi, vēsta portāls "Postimees".

Lauvas zīmes pārstāvji savās attiecības ir kaisles pārpilni un gatavi atdot savam partnerim visu. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ilgu laiku ir kā apmāti ar savu otro pusīti, nemaz nepamanot tās sliktās īpašības. Diemžēl rozā brilles nav mūžīgas un kad tās beidzot krīt, Lauvas sāk pamanīt katru mīļotā cilvēka trūkumu desmitkārtīgā palielinājumā un šīs ugunīgās Zodiaka zīmes pārstāvjus var pārņemt dusmas, bailes un pat agresija.

Ļoti īss ceļš no mīlestības līdz naidam mērojams Mežāža zīmes pārstāvjiem, kurus visbiežāk pēc attiecību pārtraukšanas pārpilda negatīvas emocijas. Tālāk šīs Zodiaka zīmes pārstāvji cenšas atriebties par saviem iekšējiem pāridarījumiem, taču visbiežāk šim nolūkam izmanto rafinētas metodes un svešas rokas. Bieži vien pēc Mežāža netīrajām spēlītēm attiecības ir sabojātas uz mūžu un tās vairs nav iespējams glābt.

Svaru zīmes pārstāvji ļoti ilgi un ietiepīgi atsakās ticēt, ka kāds viņiem ir nodarījis pāri. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji līdz pēdējam mirklim gaida un cer, ka situācija atrisināsies un izliekas, ka notikušais ir tikai nejaušība. Tiesa, līdzko Svaru aizdomām parādās apstiprinājums, viņu jūtas pagaist kā nebijušas. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nav atriebīgi un mēģinās savām sāpēm tikt pāri gremdējoties vientulībā un, diemžēl, alkoholā. Ar laiku Svaru zīmes pārstāvji tiek pāri saviem pārdzīvojumiem, taču vairs nekad neatjaunos kontaktu ar cilvēku, kas viņu ir sāpinājis.

Uz augšu
Back