Policisti Rīgā pieķer aktīvu zagļu pāri

Rīgas pašvaldības policija

FOTO: Paula Čurkste/LETA

21. augusta naktī, patrulējot Dzirnavu ielas apkārtnē, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki pamanīja kādu aizdomīgu pāri. Pamanot policijas darbinieku tuvošanos, viņi ātri uzkāpa uz līdzi paņemtajiem velosipēdiem un sāka mīties prom. Lai pārbaudītu aizdomīgās uzvedības iemeslus, pāris apturēts.

Dokumentu pārbaudes laikā atklājās, ka vīrietim ir noteikta probācijas uzraudzība, kas liedza viņam nakts laikā atrasties ārpus mājām. Tāpat vīrietis nebija noteiktajā laikā atzīmējies. Jautājot, kāpēc pārkāpis probācijas uzraudzības noteikumus, viņš mēģināja policistus pārliecināt, ka tā jau esot beigusies.

Notikuma vietā gan vīrietim, gan sievietei lūgts izskaidrot abu velosipēdu izcelsmi. Vīrietis nespēja izskaidrot, kur ņēmis savu braucamrīku, tādēļ tika aizturēts un ar velosipēdu nogādāts tuvākajā Valsts policijas (VP) iecirknī, kur veikta tā reģistrācijas numura pārbaude.

Pārbaudes laikā apstiprinājās policistu aizdomas - velosipēds bija izsludināts meklēšanā kā zagts.

Likumsargi veica arī notikuma vietas apskate. Tās laikā tika atklāts, ka personas acīmredzami bija rosījušās blakus esošajā būvlaukumā. Viens no žoga posmiem bija atbīdīts un vietā, kur iepriekš atradās aizdomīgās personas, bija salikti dažādi instrumenti un kabeļi. Savukārt, apsekojot būvlaukumu, pamanīts, ka celtniecības konteineris ir uzlauzts.

Darbu ar abām personām turpinās VP.

Uz augšu
Back