Pirmdienas horoskops: 26. augusts

Haizivs. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Horoskops pirmdienai, 26. augustam.

AUNS Nesaprašanās ar kolēģiem var radīt paaugstinātu spriedzi, bet, ja tam visam vēl pievienosies priekšniecības neiecietība, diena paies augstos toņos. Lieki piebilst, ka zvaigznes iesaka būt maksimāli savaldīgam.

VĒRSIS Darba lietās gūsi apstiprinājumu tam, ka esi uzņēmis pareizu kursu, atliks tikai turpināt iesāktās lietas. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem var parādīties nelielas domstarpības par sadzīviskiem sīkumiem.

DVĪŅI Neļauj, lai izklaidība vai aizmāršīgums rada neparedzētus šķēršļus tavā profesionālajā darbībā. Lai viss ritētu pēc iespējas gludāk, rūpīgāk seko līdzi darbu kārtībai, atturies no nevajadzīgas improvizēšanas.

VĒZIS Šodien zvaigznes iesaka atturēties no medicīniskām manipulācijām, it sevišķi tām, kuras skar gremošanas sistēmu. Darba jautājumos centies būt pēc iespējas konkrētāks, lietišķāks.

LAUVA Nauda tavās rokās var burtiski kust, jo īpaši, ja atrodies atvaļinājumā. Šobrīd nevajadzētu risināt svarīgus jautājumus, veidot saikni ar ārzemju sadarbības partneriem. Vakarā ātrāk dodies gulēt.

JAUNAVA Centies nedaudz optimistiskāk raudzīties uz dzīvi, jo tad daudzas lietas ieņems daudz pozitīvāku virzību. Gados jaunajiem zīmes pārstāvjiem vajadzētu vairāk ticēt saviem spēkiem.

SVARI Tu samērā ātri iekarsīsi, it sevišķi dzirdot liekulīgus apgalvojumus. Būtu labi, ja tu varētu dienas pirmo pusi veltīt individuālām aktivitātēm un nepieciešamās pārrunas veikt pēcpusdienā. 

SKORPIONS Kāda ideja var uzstājīgi nodarbināt tavu prātu. Taču šodien nav pats labākais brīdis jaunu ieceru realizēšanai. Daudz labāk padosies dažādi plānošanas darbi, pētnieciskās lietas.

STRĒLNIEKS Neskatoties uz to, ka darāmā būs cik uziet, tu pamanīsies laiskoties un ar nepacietību gaidīsi darbalaika beigas. Veiksme vairāk smaidīs tiem Strēlniekiem, kuri saistīti ar izklaidi, skaistumkopšanu.

MEŽĀZIS Piemērota diena jaunu kontaktu dibināšanai, zināšanu papildināšanai. Centies pārāk neakcentēt savu pārākumu, jo tas apkārtējos raisīs negatīvas emocijas. Labāk apliecini sevi ar padarīto darbu.

ŪDENSVĪRS Tu šodien neparko neatkāpsies no sava. Taču esi piesardzīgs, jo, līdzko apkārtējie sapratīs, ka panākt vienošanos nav iespējams, var novērsties no tevis. Vakaru ieteicams pavadīt ar atvasītēm.

ZIVIS Būsi jautrs un dzīvespriecīgs. Pacilātais noskaņojums ļaus tikt galā ar ikdienišķajiem darbiem daudz raitāk. Pēcpusdienā var nākties sniegt palīdzīgu roku kādam no kolēģiem. Atvasītes var parādīt raksturiņu.

Uz augšu
Back