Mainīta satiksmes organizācija Jūrmalas šosejas remontdarbu vietā

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Turpinot Jūrmalas šosejas rekonstrukcijas darbus, ir mainīta satiksmes organizācija remontdarbu vietā, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Uz Jūrmalas šosejas ir slēgtas visas apļveida nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu, arī braucot no Rīgas Liepājas virzienā. LVC aicina būt vērīgiem un pievērst uzmanību ceļazīmēm. Pēc satiksmes pārkārtošanas uz brauktuvi Jūrmalas virzienā tā arī turpmāk tiek organizēta pa divām joslām katrā virzienā.

Būvdarbi turpinās uz Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei, tur satiksme ir organizēta pa Siguldas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā.

Intensīvi darbi norit arī uz reģionālajiem ceļiem. Uz autoceļa Ventspils-Kuldīga Ventspils pusē ir astoņi ar pagaidu luksoforiem regulēti posmi un nepieciešama vairāk nekā stunda, lai tos izbrauktu. Darbi notiek arī posmā no Gulbenes Balvu virzienā un no Tērvetes līdz Lietuvas robežai.

Būvdarbu vietās LVC aicina ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām.

Uz augšu