Daugaviņa gūtie vārti neglābj "Spartak" no ceturtā zaudējuma pēc kārtas

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: HC Spartak Moscow (Facebook)

Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien guva vārtus, taču tie neglāba Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Maskavas "Spartak" no zaudējuma pārbaudes spēlē, kas bija noslēdzošā pirms jaunās sezonas sākuma.

Oļega Zanroka un Harija Vītoliņa trenētā "Spartak" trešdien Maskavā ar rezultātu 3:4 papildlaikā piekāpās Vladivostokas "Admiral".

"Spartak" pēc pirmā perioda bija iedzinējos ar 0:3. Otrajā trešdaļā izdevās atspēlēt vienus vārtu, bet trešajā periodā tika panākts neizšķirts 3:3.

Trešā perioda vidū neizšķirtu 3:3 panāca tieši Daugaviņš, taču vēlāk papildlaika 51. sekundē "Admiral" komandai uzvaru izrāva Oļegs Lomako.

Šajā mačā "Spartak" komandas sastāvā spēlēja arī uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš bija pieteiks uzbrucēju pirmajā maiņā, taču viņš ar rezultativitāti neizcēlās.

"Spartak" komanda jauno KHL sezonu uzsāks 2. septembrī izbraukumā pret Rīgas "Dinamo".

Znaroka un Vītoliņa trenētā "Spartak" komanda gatavošanos sezonai noslēgusi ar četriem zaudējumiem pēc kārtas.

Savukārt Rīgas "Dinamo" uzvarēja pēdējos piecos pārbaudes mačos pēc kārtas, gatavošanos KHL 12. sezonai noslēdzot ar triumfu "Latvijas Dzelzceļa" kausā.