Ansis Pūpols publisko skaistus kāzu foto un dalās pārdomās par lielo notikumu

30. augustā vienu no skaistākajām dienām mūžā nosvinējis kādreizējais žurnālists, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) politiķis Ansis Pūpols - viņš apprecējies ar dzīvesbiedri Kristīni. Tagad viņš publiskojis vairākus foto no kāzām un dalījies pārdomās par nozīmīgo notikumu.

Vietnē "Instagram" Pūpols publiskoja vairākus foto, kuros redzami kadri no viņa lielās dienas. Abi gredzenus mijuši Ungura ezera krastā.

"Man ir 44 gadi, sveru 100 kg un spēlēju klavieres. Un vēl es esmu laimīgs cilvēks. Jo man uzticas kāds cits un grib būt blakus līdz galam. Jo ir daudz tuvo, kas atbalsta. Paldies Jums visiem. Tas dod spēku izvirzīt jaunus, diženus mērķus un tos sasniegt," pie skaistajiem kāzu foto rakstīja politiķis. 

Kā noskaidroja izdevums "Privātā Dzīve", pēc svinīgās ceremonijas kāzas latviešu tradīcijās svinētas greznajā Ungurmаlas villā. Pusnaktī pāris sarīkoja salūtu, kas bija kāzu svinību kulminācijas brīdis.

Sieva pēc laulībām pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Kristīni Pūpolu.

Pūpolam aiz muguras jau ir viena šķirta laulība, un viņš ir arī tēvs trīs bērniem, savukārt Kristīne pie altāra gāja pirmo reizi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ansis Pūpols (@ansis_pupols) on

Uz augšu