P 10.05.2021.

Baiba Sipeniece-Gavare atklāti par to, kā mēdz izturēties pret mājiniekiem: Esmu mazliet buldogs

FOTO: Zane Bitere/LETA

Lai gan publiskajā telpā televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare vienmēr ir pozitīva un aktīva, arī viņai pienāk brīži, kad viss "piegriežas". 

Intervijā izdevumam "Ieva" Sipeniece-Gavare atklāja, kā mēdz izturēties mājās. 

"Uz āru esmu smaidīga un priecīga, un ar to pietiek. Savas švakās kārtis nevajag rādīt. Ļoti iespējams, ka mājās esmu tāda... Mazliet buldogs. Man jāsargā sava teritorija, kādreiz pat ar zobiem, jo vienīgā vieta, kur varu uzlādēt savas baterijas, ir mājas. Bet ar noteikumu, ka ap mani ir tikai un vienīgi savējie. Ja kāds to nerespektē un manas mājas sāk pārvērsties par viesu māju, pienāk brīdis, kad kļūstu ļoti skarba. Jā, nu Jūrmalas mājā mēdzu būt diezgan šerpa, ne viens vien no manis dabūjis trūkties.

Brīdī, kad esmu nikna, labāk man pa kājām negadīties. Ja kāds sistemātiski nedzird, ko saku, rodas sprādzienbīstama situācija, tur neko nevar darīt. Esmu pat novērojusi - reizēm Hermīne savā pusaudzes karstumā to manu loku uzvelk, uzvelk, un tad Grieta metas vidū un saka: "Hermīne, izbeidz!"" intervijā stāstīja Sipeniece-Gavare.

Viņa atklāja, ka vislielāko mieru izjūt viņas un vīra lauku mājā Sāremā, kur var klusumā gan atpūsties, gan ravēt dārzu.