"Valencia" atlaiž treneri, kurš komandu aizveda līdz uzvarai Karaļa kausa izcīņā

Alberto Seladess

FOTO: EPA/Scanpix

Spānijas spēcīgākā futbola čempionāta vienība "Valencia" trešdien atlaidusi galveno treneri Marselino Garsiju, kurš maijā aizveda komandu līdz uzvarai Karaļa kausa izcīņā.

Kluba lēmums ir gana pārsteidzošs, jo speciālists maijā ar komandu izcīnīja uzvaru Karaļa kausā, pārspējot titulēto "Barcelona", bet vēl iepriekš vienība iekļuva UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā.

Tikmēr zināms, ka Garsijas vietā stāsies bijušais "Barcelona" un Madrides "Real" spēlētājs Alberto Seladess, kurš jaunajā darba vietā pavadīs turpmākos divus gadus. Speciālists ir arī Spānijas U-21 izlases treneris.

Klubs trešdien izplatīja paziņojumu, kurā pateicās Garsijam par ieguldīto darbu, tomēr vienošanās pārtraukšanas iemesli netika minēti. Tomēr Spānijas futbola aprindās mēļo, ka speciālists neesot bijis apmierināts ar kluba aktivitāti spēlētāju piesaistē vasaras periodā.

Par Garsijas došanos prom tika paziņots pēc tam, kad Spānijā ieradās "Valencia" prezidents Anils Murtijs, kurš esot aprunājies ar komandas īpašnieku Pīteru Limu.

"Valencia" sestdien aizvadīs savu nākamo spēli, viesojoties pie "Barcelona", bet jau nākamnedēļ paredzēta pirmā UEFA Čempionu līgas pamatturnīra spēle pret Londonas "Chelsea"

Uz augšu