36228434 - obesity.

FOTO: Publicitātes foto

Visādi esi centies atbrīvoties no liekā svara? Vai gluži otrādi - visi mēģinājumi ir bijuši nesveiksmīgi? Tad Tu neesi izmēģinājis šo slavenību atzīto tievēšanas metodi. Lasi interviju ar vienkāršo rīdzinieku Vadimu un uzzini, kā viņam izdevās ātri atbrīvoties no 37 kilogramiem liekā svara!

Kāda bija Tava iepriekšēja tievēšanas pieredze?

Vienmēr esmu bijis apaļš. Iepriekš tievēt nebiju mēģinājis, jo domāju, ka tas vienkārši nav iespējams. Visu mūžu esmu bijis nepārspējams saldumīlis, visādu bulciņu un kūciņu ēdājs (smejas). Ēdu neveselīgi, tikai divas reizes dienā, turklāt gigantiskākās porcijas ēdu tieši vēlu vakaros. Tāds pārēdies uzreiz arī gāju gulēt. Loģiski, ka mans svars tikai pieauga.

FOTO: Publicitātes foto

Kāda bija Tava motivācija notievēt tieši tagad?

Nepietika ar to, ka mans svars sasniedza 130 kilogramus un es izskatījos briesmīgi, būtiski pasliktinājās arī mana veselība. Pēc kārtējās slimošanas un antibiotiku porcijas mans ģimenes ārsts strikti norādīja, ka visu šo problēmu cēlonis ir tieši liekais svars un, ja tā turpināšu, viss beigsies ļoti bēdīgi. Tas arī bija pēdējais piliens. Nolēmu sākt rīkoties un atrast vieglu, veselīgu diētu, kas neliks dzīvot badā.

Kā Tev veicās ar Stokholmas diētas ievērošanu?

Neko negaidīju un sāku diētu tiklīdz biju to atradis. Pieķēros diētai neiespringstot, jo manā uztura plānā viss bija pateikts priekšā un nekā neiespējama tur nebija. Protams, pirmās dienas bija grūtākas, jo ēdu citādāk nekā biju pieradis, tomēr izsalcis nebiju nekad. Pāris dienu laikā organisms bija pielāgojies un uzreiz pārsteidza arī pirmais rezultāts - biju zaudējis 6 kilogramus.

Spied šeit – StockholmDiet.com – un atbrīvojies no liekā svara bez treniņiem un badošanās!

FOTO: Publicitātes foto

Cik kilogramus kopumā esi zaudējis?

No diētas sākuma līdz šai dienai esmu zaudējis 37 kilogramus!

Pastāsti vairāk, kā mainījusies Tava dzīve pēc diētas ievērošanas?

Sāksim ar to, ka pēc diētas ievērošanas vairs neesmu slimojis! Diētas efekts ir izcils - es esmu aizmirsis par muguras sāpēm, ar kurām mocījos jau 12 gadus. Speciāli izgāju arī medicīnisko pārbaudi un jums vajadzēja redzēt mana ģimenes ārsta seju, kad viņa ieraudzīja analīžu izcilos rezultātus (smejas). Viņa teica, ka mana veselība ir kļuvusi kā jaunietim. Mans apģērbs ir samazinājies par četriem izmēriem un es beidzot izskatos pēc normāla vīrieša.

-Vai Tu ieteiktu Stockholmas Diētu arī citiem cilvēkiem?

Jā, noteikti! Visiem, kuriem ir problēmas ar lieko svaru, iesaku tikai un vienīgi Stokholmas diētu! Pamēģiniet, Jūs būsiet sajūsmā!

Spied šeit – StockholmDiet.com – un atbrīvojies no liekā svara bez treniņiem un badošanās!